Uptostyle Shop

KEZD MINIMALISTÁN AZ ÉVET!

VÉGRE ITT AZ UPTOSTYLE x LAURA NYESTE PÓLÓ KOLLEKCIÓ!

PÁRATLANUL JÓPOFA MINTÁS ZOKNIK A WEBSHOPBAN!

INSPIRÁLÓ OLVASNIVALÓK AZ ŐSZRE!

HÓDÍTS AZ ÚJ RAINS TÁSKÁKKAL!

Previous

Next

Filters

Showing 1–100 of 192 results

View 60/120/All

Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets

1-100 of 192 products

  • New
    6,190 Ft

    Sindroms Magazin Issue #2: Yellow Sindrom

    ,
    In this issue:  The second issue, Yellow Sindrom, delves into designlifestyle and culture through the lens of ‘yellow’ feelings, such as happiness, optimism, friendship, anxiety and jealousy. We talked to emerging artists such as Wang & Söderström, Zsofia Kollar and Le Morandine, and work with many extremely talented photographers, artists, and writers, in order to bring you a yellow emotional rollercoaster that unfolds within 182 colourful pages. We take on topics such as the societal pressure of putting on a happy face, inappropriate jokes, emojis, junk food, blonde hair—and so much more—through conceptual, carefully curated editorials, thought pieces, and visual essays. Do you read me? says: “Against the backdrop of Scandinavia’s dark seasons, Sindroms shines a bright, yellow light in search for poetically narrated stories, anecdotal notes and striking images. Compared to the previous issue which paid tribute to the colour red and the love, passion, violence, risk and fury we tend to associate with it, this second issue filters the prism of reality to focus on everything yellow, and therefore the happy, the optimistic, the friendly, or the things that signal jealousy and states of anxiety.” [spb_toggle title="Tartalomjegyzék" open="false" width="1/1" el_position="first last"]
    1. THREE COLLECTIONS

      • Isabel Ettedgui, Sophie Pearce, & Christie Fels
    2. IN CONVERSATION

      • Pierre Yovanovitch & Daniel Buren
    3. PERMANENT SPACE

      • Donald Judd's Architecture in Marfa
    4. MOROCCAN WARMTH

      • A Conversation with Karl Fournier & Olivier Marty of Studio KO
    5. ARTIST & COLLECTOR

      • The Story of Antonio Calderara
    6. SUMMIT

      • An Interview with Reinhold Messner
    7. DOLOMITES

      • Pale Mountains
    8. RETHINKING A MOUNTAIN CLASSIC

      • Peter Pichler Architecture
    9. SILVER SERVICE

      • A Seasonal Style Edit
    10. IN THE FRAME

      • A Visit to the Home of Designer Phillip Lim
    11. HANS ULRICH OBRIST

      • Collecting, Archiving, & Curating
    12. PIECES OF WISDOM

      • Collected Over the Years
    13. WILDLAND

      • Conservation in the Scottish Highlands
    14. DRAPED

      • Scarves as Still Life
    15. A NARRATIVE OF SPACE

      • Il Sereno
    16. YŪGEN

      • A Stay at Hoshinoya, Kyoto
    17. VENETIAN SPLENDOUR

      • Aman Venice
    [/spb_toggle]
    6,190 Ft
    6,190 Ft
  • New
    3,890 Ft

    P.F.Candle: Black Fig – füstölő

    ,
    Fejete Füge füstölő Titokzatos és megigéző. A Fekete Füge örökzöld fejillatokat ötvöz magában fűszeres szegfűszeg és dohány szívillatokkal. A nyugtató levendula és az édes füge földies pacsulival és erdei mohával egészül ki, ezzel egyfajta erős kifinomultságot kölcsönöz ennek a füstölőnek. Fejillat: Hosszútűs fenyő, jegenyefenyő, fenyőág, ciprus Szív: fűszeres szegfűszeg, dohány, levendula, közönséges füge Alapillat: borostyán, pacsuli, erdei moha A los angeles-i stúdióban gondosan csomagolt tasakban 15 db kézzel  mártott füstölő szál található. [spb_toggle title="Termék jellemzők" open="false" width="1/1" el_position="first last"] Anyaga: szójaviasz, ami tisztábban és alacsonyabb hőfokon ég, nem keletkezik semmilyen káros füst miközben használod Égési idő: 1 óra Illat-élettartam: 2-4 óra Hosszúság: 27,3 cm [/spb_toggle] [spb_toggle title="Útmutató az első használathoz:" open="false" width="1/1" el_position="first last"] - Gyújtsd meg a füstölő csúcsát gyengébb szögben gyufával vagy öngyújtóval. - Hagyd, hogy a láng körülbelül 10-15 másodpercig égjen. - Óvatosan fújd el a lángot. A füstölőnek vörös parázzsal kell izzania füsttel vegyítve - így ég tovább magától. - Helyezd a füstölőt hőálló, nem gyúlékony tartóra. - A füstölőt mindig jól szellőző helyiségben égesd, gyúlékony anyagoktól távol. - Sose hagyd a füstölő égését felügyelet nélkül, illetve gyermek, háziállat vagy huzat közelében.
    [/spb_toggle]
    3,890 Ft
    3,890 Ft
  • New
    3,890 Ft

    P.F.Candle: Sandalwood Rose – füstölő

    ,
    Szantálfa rózsa füstölő Éveken keresztül azon dolgoztunk, hogy kifejlesszük a tökéletes rózsa illatot – és most végre sikerült! A Sandalwood Rose csábító virágok majdhogynem leírhatatlan elegye, éppenhogy annyi markánssággal, hogy még uniszex maradjon az illat. A new york-i éjszakák találkozása a los angeles-i délutánok nyugalmával. Puha rózsa, földies szantálfa és a titokzatos agarfa magával ragadó mélységet kreálnak ennek az illatnak – ami biztosan az új kedvenced lesz.. Fej illat: ibolya levél, marine Szív: pacsuli, írisz, kasmír rózsa Alapillat: Szantálfa, borostyán, agar fa, balzsamos szuhar, pézsma A los angeles-i stúdióban gondosan csomagolt tasakban 15 db kézzel  mártott füstölő szál található. [spb_toggle title="Termék jellemzők" open="false" width="1/1" el_position="first last"] Anyaga: szójaviasz, ami tisztábban és alacsonyabb hőfokon ég, nem keletkezik semmilyen káros füst miközben használod Égési idő: 1 óra Illat-élettartam: 2-4 óra Hosszúság: 27,3 cm [/spb_toggle] [spb_toggle title="Útmutató az első használathoz:" open="false" width="1/1" el_position="first last"] - Gyújtsd meg a füstölő csúcsát gyengébb szögben gyufával vagy öngyújtóval. - Hagyd, hogy a láng körülbelül 10-15 másodpercig égjen. - Óvatosan fújd el a lángot. A füstölőnek vörös parázzsal kell izzania füsttel vegyítve - így ég tovább magától. - Helyezd a füstölőt hőálló, nem gyúlékony tartóra. - A füstölőt mindig jól szellőző helyiségben égesd, gyúlékony anyagoktól távol. - Sose hagyd a füstölő égését felügyelet nélkül, illetve gyermek, háziállat vagy huzat közelében.
    [/spb_toggle]
    3,890 Ft
    3,890 Ft
  • New
    3,890 Ft

    P.F.Candle: Teakwood Tobacco – füstölő

    ,
    Tikfa és dohány füstölő Merész és komplex, ez az illat először erős, meleg és édes, illetve egy picit szexi a bőr, bors és dohány fejillatoknak köszönhetően. Az alapja ennek az illatnak a tik és a szantálfa némi naranccsal és pacsulival - így lesz ebből a legkelendőbb parfüm amely nők és férfiak között is népszerű. Fej illat: naracs, bőr, dohány, borostyán, pézsma Szív: fekete tea, fekete bors Alapillat: szantálfa, tik, cédrusfa, pacsuli A los angeles-i stúdióban gondosan csomagolt tasakban 15 db kézzel  mártott füstölő szál található. [spb_toggle title="Termék jellemzők" open="false" width="1/1" el_position="first last"] Anyaga: szójaviasz, ami tisztábban és alacsonyabb hőfokon ég, nem keletkezik semmilyen káros füst miközben használod Égési idő: 1 óra Illat-élettartam: 2-4 óra Hosszúság: 27,3 cm [/spb_toggle] [spb_toggle title="Útmutató az első használathoz:" open="false" width="1/1" el_position="first last"] - Gyújtsd meg a füstölő csúcsát gyengébb szögben gyufával vagy öngyújtóval. - Hagyd, hogy a láng körülbelül 10-15 másodpercig égjen. - Óvatosan fújd el a lángot. A füstölőnek vörös parázzsal kell izzania füsttel vegyítve - így ég tovább magától. - Helyezd a füstölőt hőálló, nem gyúlékony tartóra. - A füstölőt mindig jól szellőző helyiségben égesd, gyúlékony anyagoktól távol. - Sose hagyd a füstölő égését felügyelet nélkül, illetve gyermek, háziállat vagy huzat közelében.
    [/spb_toggle]
    3,890 Ft
    3,890 Ft
  • Akció!
    69,990 Ft 52,990 Ft

    Rains Esőkabát – N3 Parka – vízálló télikabát

    ,
    Az N3 Parka a Termo kollekció része, egy innovatív polipropelén anyagból készült , ami egyszerre légáteresztő de mégis szigetel a hideg idő ellen. A parka elején két vízálló cipzárral zárodó zseb van és egy belső zseb. Víz és széllálló, összehúzható csukjával. RAINS esőkabátai rendkívül praktikusak az esős időben is! Nemcsak a hétköznapokon lehet viselni, de egy hétvégi túrára a hegyekbe is tökéletes. Egyértelműen kényelmes viselet, illetve unisex, úgyhogy lányok, fiúk, hölgyek, urak, mindenki szerezzen be bátran egyet!
    • Anyaga: 50% poliuterén, 50% poliészter
    • A szokványos S-M-L méreteknek megfelelő méretezés van, a szokásos méretednek megfelelő kabátot rendelj.
    69,990 Ft 52,990 Ft
    69,990 Ft 52,990 Ft
  • Akció!
    31,900 Ft 25,990 Ft

    Rains Esőkabát – Curve Jacket – Pasztel Rózsaszín

    ,
    A Curve Jacket esőkabát formája a klasszikus trench kabátok szabásvonala inspirálta,amit egy övvel turbóztak fel, hogy nőiessé sziluettet varázsoljon iselőjének. A kabát egy speciális , vízálló, matt anagból készült, ami garantálja a modern hatást. Az esőkabátot a klasszikus RAINS funkciókkal , kombinált gomb és cipzárral van ellátva, Méret Táblázat: [spb_accordion width="1/1" el_position="first last"] [spb_accordion_tab title="Férfi és Női méret táblázat" accordion_id="f-rfi--s-n-i-m-ret-t-bl-zat" icon=""] [spb_text_block animation="none" animation_delay="0" simplified_controls="yes" custom_css_percentage="no" padding_vertical="0" padding_horizontal="0" margin_vertical="0" custom_css="margin-top: 0px;margin-bottom: 0px;" border_size="0" border_styling_global="default" width="1/1" el_position="first last"]
    XXS/XSXS/SS/MM/LL/XL
    Mellbőség9197103109115
    Derékbőség879399105111
    Csípőszélesség95101107113119
    Válltól válig3940,54243,545
    Kézhossz62,563,56464,565
    Kabáthossz9495,59798,5100
    [/spb_text_block] [/spb_accordion_tab] [/spb_accordion]  
    31,900 Ft 25,990 Ft
    31,900 Ft 25,990 Ft
  • Akció!
    15,990 Ft 12,890 Ft

    Rains Carry Bag – Moon szürke laptop táska

    , ,
    Carry Bag egy klasszikus laptop tartó táskának néz ki, de nagy előnye, hogy vízálló! A táska belül ketté van választva, így a laptop mellé határidőnapló és papírok is könnyen beférnek. A tartó elején egy kis cipzáros zseb is található a kisebb dolgoknak. Fellül és oldal is vízálló cipzárral záródik. A Carry Bag-be a standard 13” MacBook vagy hasonló 13" PC fér.
    • 1 fő fakk és egy oldalsó kis zseb
    • Vízálló cipzárak
    • Méretek:  36 cm x  29 cm x  2-8 cm
    • Űrtartalom: Mximum 13" Macbook vagy hasonló
    15,990 Ft 12,890 Ft
    15,990 Ft 12,890 Ft
  • 25,880 Ft

    Rains Backpack – Szürke vízálló hátizsák

    , ,
    A RAINS Backpack szürke színű hátizsáka egy nagy fakkból és egy laptop tartó részből áll. A táskát elöl egy kapocs zárja össze. Az állítható vállpántok garantálják a kényelmes viseletet. A táska hátában egy rejtett cipzáros zseb található, ami gyors és praktikus hozzáférést ad akár utazás közben is az olyan fontos dolgohoz, mint például kulcs, bérlet, telefon. Tökéletesen szárazon tartja az irataidat és a laptopodat egy esős napon is. Még több képért nézd meg a lookbook posztunkat.  :-) Elrendezés: 1 fő fakk és egy leválasztott belső laptop fakk 13" vagy 15" inches laptopnak, illetve egy hátsó cipzáros kis zseb.
    • Méretek:  47 cm x  29 cm x  10,5 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 14,3 L
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    25,880 Ft
    25,880 Ft
  • Akció!
    31,900 Ft 25,990 Ft

    Rains Esőkabát – Long Jacket – Moon

    ,
    A RAINS esőkabátai rendkívül praktikusak az esős időben is! Nemcsak a hétköznapokon lehet viselni, de egy hétvégi túrára a hegyekbe is tökéletes. Egyértelműen kényelmes viselet, illetve unisex, úgyhogy lányok, fiúk, hölgyek, urak, mindenki szerezzen be bátran egyet! Méret Táblázat: [spb_accordion width="1/1" el_position="first last"] [spb_accordion_tab title="Férfi és Női méret táblázat" accordion_id="f-rfi--s-n-i-m-ret-t-bl-zat" icon=""] [spb_text_block animation="none" animation_delay="0" simplified_controls="yes" custom_css_percentage="no" padding_vertical="0" padding_horizontal="0" margin_vertical="0" custom_css="margin-top: 0px;margin-bottom: 0px;" border_size="0" border_styling_global="default" width="1/1" el_position="first last"] screen-shot-2016-09-09-at-15-18-34 [/spb_text_block] [/spb_accordion_tab] [/spb_accordion]  
    31,900 Ft 25,990 Ft
    31,900 Ft 25,990 Ft
  • 10,690 Ft

    The Kinfolk Table Könyv

    ,
    A Kinfolk Table ismét az étkezést körülvevő kapcsolatokra helyezi a hangsúlyt. Egyharmad részben szakácsköny, egyharmad részben narratív mese, egyharmad részben pedig nemzetközi kalandozás, a Kinfolk Table 85 recept gyűjteménye 368 oldalon, mindenféle kreatív fogással a világ több pontjáról: Brooklynból, Koppenhágából, Kanadából és az angol vidékről. Telis-tele a Kinfolk magazinokban már megszokott gyönyörű fotókkal és design-al, a könyv garantáltan remek inspirációt fog nyújtani a következő kis összjöveteletekhez! Körbeutaztuk a világot és ötleteket gyűjtöttünk a séfekből, otthoni hobby szakácsokból, designerekből, bloggerekből, fotósokból és más más művészekből álló egyre csak növekvő közösségünkből, akik közül sokan receptekkel járultak hozzá a Kinfolk Table-höz. Vannak olyan receptek, amelyek meglepően egyszerük, mint például friss kagylókat grillezni, vagy egy fél kantalup dinnyét megtölteni joghurttal és mézzel. Más receptek viszont több időt és türelmet igényelhetnek, mint a kumkvat kompótos gyömbér jégkrém, vagy a tökéletes borjúhús elkészítése. Dán, japán, mexikói és koreai hatások is megjelennek a könyvben az olyan új köntösbe öltöztetett klasszikusok mellett, mint az édesburgonya-quinoa burger, a kimcshis kuszkusz, vagy a fűszerezett nyers csokoládé-mousse. 368 oldalas több mint 200 teljes oldalas képpel Publikálta:  Artisan Books.  
    10,690 Ft
    10,690 Ft
  • 10,690 Ft

    The Kinfolk Home Könyv

    ,

    A Kinfolk Home 35 olyan otthonba invitálja olvasóit, amelyek a slow living életfelfogás kulcsfontosságú elveit tükrözik: a közösség ápolása, életünk egyszerűsítése, és visszaszerezni az időt, hogy arra fordíthassuk, ami számunkra a legfontosabb. A Kinfolk Home 289 színes fotóval 368 oldalon keresztül térképezi fel a lakótereket az Egyesült Államoktól kezdve Skandináviáig, Ázsiáig és még tovább. Portrék, interior fotók, profilok és esszék segítségével nyerünk bepillantást designerek, vállalkozók, építészek, fotósok és stylistok otthonaiba. Szerzőnk, Nathan Williams arra invitál minden megszólalót, hogy osszák meg értékeiket és hogy ezeket miként formálták otthonukat és hogy otthonuk miként alakította őket. Minden lakás szívében ott rejlik az a bizonyos esztétika, amit a lakó alakít ki magának saját tárgyaival - legyen szó akár egy örökölt francia régiségekről, egy asztalról, ami elég hosszú ahhoz, hogy egy tucat ember körbe ülhesse, falakra akasztott gyerekrajzokról, vagy egy minimalista szobáról, ami a kreatív gondolkodós estékre van fenntartva. Ami közös ezekben a lakásokban, hogy mindegyik szépen, lassan, nagy odafigyelés árán váltak otthonokká.

    368 oldalas több mint 200 teljes oldalas képpel Publikálta:  Artisan Books.  
    10,690 Ft
    10,690 Ft
  • 5,590 Ft

    Kinfolk Magazin Issue Thirty: Hospitality

    ,

    A kinfolk magazin 30. kiadása a vendégszeretetet ünnepli.

    A Kinfolk téli száma a magazin egyik irányelvét, jó vendéglátás fontosságát mutatja be. A kiadás, ami egy különleges részt is szentel a vendéglátás művészetének, arra keresi a választ, hogy mi a titkos összetevője a kellemesen eltöltött időnek. A vendéglátásba jobban betekintve 5 alappillért vizsgálunk: elfogadás, kényelem, empátia, szórakozás és bizalom. Hogyan változott meg a hozzáállásunk ahhoz, hogy idegeneket fogadjunk a házunkba az olyan szolgáltatások megjelenésével, mint az Airbnb? Vajon a formalitás hiánya kényelmesebb környezetet eredményez, vagy a szabályok valóban megkönnyítik az emberek számára, hogy tudják, hogyan viselkedjenek? És hogyan érthető el, hogy a vendégek távozzanak az ott tartózkodást követően? A vendéglátással kapcsolatos tanácsokat vezető szállodatulajdonosoktól, gasztronómiai művészektől, szalon házigazdáktól és rendezvényszervezőktől kapunk, valamint találkozunk a csodagyerek séffel, Flynn McGarry-vel, a The New Yorker által is értékelt vacsorapartik házigazdájával, aki 13 éves kora óta csinálja ezt. Beszélünk még Teyonah Parris szinésznővel, aki a közelgő James Baldwin adaptáció, a Beale Street című filmben fog szerepelni – vele többek között olyan szezonális témákat járunk körül, mint a bunkering down jelensége, a szülővárosok, vagy a kísértettörténetek! Fizess elő egy évre és spórold meg a postaköltséget! 192 oldalas ofszetnyomással készült, tökéletesen kötött Kanadában nyomtatott
    5,590 Ft
    5,590 Ft
  • 5,590 Ft

    P.F.Candle: Sandalwood Rose – szója illatgyertya

    ,
    Éveken keresztül azon dolgoztunk, hogy kifejlesszük a tökéletes rózsa illatot - és most végre sikerült! A Santalwood Rose csábító virágok majdhogynem leírhatatlan elegye, éppenhogy annyi markánssággal, hogy még uniszex maradjon az illat. A new york-i éjszakák találkozása a los angeles-i délutánok nyugalmával. Puha rózsa, földies szantálfá és a titokzatos agar fa magával ragadó mélységet kreálnak ennek az illatnak - ami biztosan az új kedvenced lesz. Ez a méret tökéletes asztali gyertyaként, de illata egy egész szobát könnyedén be tud tölteni. Fej illat: ibolya levél, marine Szív: pacsuli, írisz, kasmír rózsa Alapillat: Szantálfa, borostyán, agar fa, balzsamos szuhar, pézsma [spb_toggle title="Termék jellemzők" open="false" width="1/1" el_position="first last"] Anyaga: szójaviasz, ami tisztábban és alacsonyabb hőfokon ég, nem keletkezik semmilyen káros füst miközben használod Égési idő: 20-25 óra Tartalom: 3.5 oz = 99 gr Mérete:  5 cm átmérőjű, 5.5 cm magas [/spb_toggle] [spb_toggle title="Miért jó a szójaviasz?" open="false" width="1/1" el_position="first last"] A hagyományos paraffingyertyákkal ellentétben a szójaviasz környezetbarát és megujuló energiaforrásbóól, szójababból készül, ami biológiailag 100%-ban lebomlik. A szójaviasz tisztábban ég, nem keletkezik semmilyen káros gáz miközben használod őket. Alacsonyabb hőfokon és ezálltal sokkal tovább is égnek, mint a hagyományos gyertyák. [/spb_toggle] [spb_toggle title="Útmutató az első használathoz:" open="false" width="1/1" el_position="first last"] Első alkalommal érdemes 3-4 óráig égni hagyni a gyertyádat. Hagyd hogy a viasz egészen az üveg széléig megolvadjon, ez garantálja hogy a következő alkalommal is egyenletesen fog égni. Soha ne hagyj égő gyertyát őrizetlenül, vagy elérhető közelségben kisgyerekek és háziállatok számára. Vigyázz mert az üveg átforrósodhat miközben a gyertya ég, inkább várd meg míg teljesen kihül és csak utána fogd meg. A legjobb égési eredmény érdekében a kanócot mindig vágd vissza 0,6 cm hosszúságúra.
    5,590 Ft
    5,590 Ft
  • 5,590 Ft

    P.F.Candle: Irish Whiskey – szója illatgyertya

    ,
    Így tisztelgünk a hordóban érlelt, klasszikus szeszesitalok előtt! A fej illatban körte, méz és whiskey keveredik a vanília és tonka alapillatokkal. Ez a erőteljes és réteges gyerta a Jameson whiskey-k által inspirált illat vissza fogja idézni a boldog pillanatokat - legalábbis azokat, amire emlékszünk belőlük. Tökéletes ajándék férfiaknak is. Ez a méret tökéletes asztali gyertyaként, de illata egy egész szobát könnyedén be tud tölteni. Fej illat: körte, méz, whiskey Szív: cédrusfa, ciprus, pacsuli Alapillat: Vanília, tonka [spb_toggle title="Termék jellemzők" open="false" width="1/1" el_position="first last"] Anyaga: szójaviasz, ami tisztábban és alacsonyabb hőfokon ég, nem keletkezik semmilyen káros füst miközben használod Égési idő: 20-25 óra Tartalom: 3.5 oz = 99 gr Mérete:  5 cm átmérőjű, 5.5 cm magas [/spb_toggle] [spb_toggle title="Miért jó a szójaviasz?" open="false" width="1/1" el_position="first last"] A hagyományos paraffingyertyákkal ellentétben a szójaviasz környezetbarát és megujuló energiaforrásbóól, szójababból készül, ami biológiailag 100%-ban lebomlik. A szójaviasz tisztábban ég, nem keletkezik semmilyen káros gáz miközben használod őket. Alacsonyabb hőfokon és ezálltal sokkal tovább is égnek, mint a hagyományos gyertyák. [/spb_toggle] [spb_toggle title="Útmutató az első használathoz:" open="false" width="1/1" el_position="first last"] Első alkalommal érdemes 3-4 óráig égni hagyni a gyertyádat. Hagyd hogy a viasz egészen az üveg széléig megolvadjon, ez garantálja hogy a következő alkalommal is egyenletesen fog égni. Soha ne hagyj égő gyertyát őrizetlenül, vagy elérhető közelségben kisgyerekek és háziállatok számára. Vigyázz mert az üveg átforrósodhat miközben a gyertya ég, inkább várd meg míg teljesen kihül és csak utána fogd meg. A legjobb égési eredmény érdekében a kanócot mindig vágd vissza 0,6 cm hosszúságúra.
    5,590 Ft
    5,590 Ft
  • 29,490 Ft

    Fjällräven – Kanken – Peach Pink

    ,
    A Peach Pink Kanken egyszerű, de mégis nagyszerű: egy nagy cipzárral nyitható, belül tágas. Kívül kétoldalt egy-egy nyitott tetejű zseb, elől pedig egy cipzáros nagy zsebe van. Praktikusan felül is van fogantyúja , nem a vállpántnál fogva kell cibálnod, ha arrébb akarod rakni. Sátorvászonból (vinil) készülnek, ami mérsékelten vízálló. Kényelmesnek és praktikusnak találják őket használóik. Utcai használatra, hétköznapokra vagy kirándulásra egyaránt tökéletes.
    Teljes értékelésünket ITT találod!
    • Magasság: 38 cm
    • Szélesség: 27 cm
    • Mélység: 13 cm
    • Súly: 300 g
    • Térfogat: 16 L
    29,490 Ft
    29,490 Ft
  • 29,490 Ft

    Fjällräven – Kanken – Plum

    ,
    Kanken Plum egyszerű, de mégis nagyszerű: egy nagy cipzárral nyitható, belül tágas. Kívül kétoldalt egy-egy nyitott tetejű zseb, elől pedig egy cipzáros nagy zsebe van. Praktikusan felül is van fogantyúja , nem a vállpántnál fogva kell cibálnod, ha arrébb akarod rakni. Sátorvászonból (vinil) készülnek, ami mérsékelten vízálló. Kényelmesnek és praktikusnak találják őket használóik. Utcai használatra, hétköznapokra vagy kirándulásra egyaránt tökéletes.
    Teljes értékelésünket ITT találod!
    • Magasság: 38 cm
    • Szélesség: 27 cm
    • Mélység: 13 cm
    • Súly: 300 g
    • Térfogat: 16 L
    29,490 Ft
    29,490 Ft
  • Akció!
    34,590 Ft 29,990 Ft

    Rains Travel Duffel – Fenyő zöld Utazótáska

    ,
    A Rains Travel Duffel utazótáskája, igazából egy stílusos táska aktív kalandokra tervezre. Egy óriási 90 literes belső részből áll, belső zsebbel és egy cipzáros zsebbel.Vízálló cipzárral záródik, hogy garantálja a száraz utazást.A táskához jár egy állítható/ eltávolítható vállpánt is, így nem csak kézben de a hátunkra véve is hordhatjuk. Tökéletes kültéri használatra, kempingezéshez, utazáshoz is akár.
    • Elrendezés: 1 fő fakk, 2 belső zsebbel
    • Méretek:  41 cm x  62 cm x  40 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 90 L
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    • Anyag: 50% PU 50 % PET
    34,590 Ft 29,990 Ft
    34,590 Ft 29,990 Ft
  • 22,850 Ft

    Rains Weekendbag Bag – Zöld utazótáska

    ,
    A Weekend Bag, azaz a hétvégi utazótáska a klasszikus táskafazonból inspirálódva született. Egy nagy fakkból áll és vízálló cipzárral záródik, hogy garantálja a száraz utazást.A táskához jár egy állítható vállpánt is, így nem csak kézben de a hátunkra véve is hordhatjuk. Tökéletes kültéri használatra, kempingezéshez, utazáshoz is akár.
    • Elrendezés: 1 fő fakk
    • Méretek:  41 cm x  51 cm x  21 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 44 L
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    • Anyag: 50% PU 50 % PET
    22,850 Ft
    22,850 Ft
  • 22,850 Ft

    Rains Weekendbag Bag – Stone világosszürke utazótáska

    ,
    A Weekend Bag, azaz a hétvégi utazótáska a klasszikus táskafazonból inspirálódva született. Egy nagy fakkból áll és vízálló cipzárral záródik, hogy garantálja a száraz utazást.A táskához jár egy állítható vállpánt is, így nem csak kézben de a hátunkra véve is hordhatjuk. Tökéletes kültéri használatra, kempingezéshez, utazáshoz is akár.
    • Elrendezés: 1 fő fakk
    • Méretek:  41 cm x  51 cm x  21 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 44 L
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    • Anyag: 50% PU 50 % PET
    22,850 Ft
    22,850 Ft
  • 16,900 Ft

    Flight Bag – Stone szürke válltáska

    , ,
    A klasszikus Rains Backpack formájából inspirálódva született meg a  Flight Bag váll,- vagy cross-body táska. A táska matt, vízálló anyagból készült és elől az ikonikus Rains kapocs  és egy mágnes zárja össze. A vastag vállpántja állítható.  Gyors és praktikus hozzáférést ad akár utazás közben is az olyan fontos dolgohoz, mint például kulcs, bérlet, telefon. Tökéletesen szárazon tartja a cuccaidat egy esős napon is. Elrendezés: 1 fő fakk és egy hátsó kis zseb.
    • Méretek:  22,5 cm x  16,5 cm x  5 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 2 L
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    • Anyag: 50% poliuterán, 50% poliészter
    16,900 Ft
    16,900 Ft
  • 29,990 Ft

    Rains Drawstring Backpack – Kék hátizsák

    , ,
    A nagy érdeklődésre való tekintettel született meg a Drawstring Backpack, ez a kis méretű hátizsák. Nevét a Drawstring-ről azaz a zsínorról kapta, amivel a táska szája összehúzható. A táska matt, vízálló anyagból készült és elől az ikonikus Rains kapocs  és egy mágnes zárja össze. Belül egy kis cipzáros zseb segít elrejteni a kisebb tárgyaidat. Tökéletesen szárazon tartja a cuccaidat egy esős napon is. Elrendezés: 1 fő fakk és egy kis cipzáros zseb.
    • Méretek:  35 cm x  26 cm x  10 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 10 L
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    • Anyag: 50% poliuterán, 50% poliészter
    29,990 Ft
    29,990 Ft
  • 25,880 Ft

    Rains Backpack – Scarlet vörös vízálló hátizsák

    , ,
    A RAINS Backpack vörös színű hátizsáka egy nagy fakkból és egy laptop tartó részből áll. A táskát elöl egy kapocs zárja össze. Az állítható vállpántok garantálják a kényelmes viseletet. A táska hátában egy rejtett cipzáros zseb található, ami gyors és praktikus hozzáférést ad akár utazás közben is az olyan fontos dolgohoz, mint például kulcs, bérlet, telefon. Tökéletesen szárazon tartja az irataidat és a laptopodat egy esős napon is. Még több képért nézd meg a lookbook posztunkat.  :-) Elrendezés: 1 fő fakk és egy leválasztott belső laptop fakk 13" vagy 15" inches laptopnak, illetve egy hátsó cipzáros kis zseb.
    • Méretek:  47 cm x  29 cm x  10,5 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 14,3 L
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    25,880 Ft
    25,880 Ft
  • 17,190 Ft

    Rains Bum Bag – Fekete övtáska

    , ,
    A Bum Bag a Rains unisex övtáskája. Praktikus és stílusos kis táska, állítható vállpánttal és fém csattal. A táska matt, vízálló anyagból készült és egy nagy fakkból áll. Gyors és praktikus hozzáférést ad akár utazás közben is az olyan fontos dolgohoz, mint például kulcs, bérlet, telefon. Tökéletesen szárazon tartja a cuccaidat egy esős napon is. Elrendezés: 1 fő fakk.
    • Méretek:  17 cm x  44 cm x  4 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 3 L
    • Oszlop nyomás: 6000 mm.
    • Anyag: 50% poliuterán, 50% poliészter
    17,190 Ft
    17,190 Ft
  • 29,990 Ft

    Rains Drawstring Backpack – Fekete hátizsák

    , ,
    A nagy érdeklődésre való tekintettel született meg a Drawstring Backpack, ez a kis méretű hátizsák. Nevét a Drawstring-ről azaz a zsínorról kapta, amivel a táska szája összehúzható. A táska matt, vízálló anyagból készült és elől az ikonikus Rains kapocs  és egy mágnes zárja össze. Belül egy kis cipzáros zseb segít elrejteni a kisebb tárgyaidat. Tökéletesen szárazon tartja a cuccaidat egy esős napon is. Elrendezés: 1 fő fakk és egy kis cipzáros zseb.
    • Méretek:  35 cm x  26 cm x  10 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 10 L
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    • Anyag: 50% poliuterán, 50% poliészter
    29,990 Ft
    29,990 Ft
  • 21,590 Ft

    Rains City Tote – Átlátszó válltáska

    ,
    A Rains modern válltáskája egyedi átlátszó vízálló anyagból a merész fashionistáknak! Mindennapi viseletre tökéletes, akár esőben is! :-) A táskának két belső zsebe van, vízálló cipzár zárja és kényelmes, strapabíró vállpántja van.
    • Egyedi gyártású erős, vízálló anyag
    • Elrendezés: 1 fő fakk és két belső zseb
    • Méretek:  40 cm x  50 cm x  16 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 30 L
    • Anyag: 50% PU (polyurethane) 50% polyester
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    21,590 Ft
    21,590 Ft
  • 16,900 Ft

    Flight Bag – Fekete válltáska

    , ,
    A klasszikus Rains Backpack formájából inspirálódva született meg a  Flight Bag váll,- vagy cross-body táska. A táska matt, vízálló anyagból készült és elől az ikonikus Rains kapocs  és egy mágnes zárja össze. A vastag vállpántja állítható.  Gyors és praktikus hozzáférést ad akár utazás közben is az olyan fontos dolgohoz, mint például kulcs, bérlet, telefon. Tökéletesen szárazon tartja a cuccaidat egy esős napon is. Elrendezés: 1 fő fakk és egy hátsó kis zseb.
    • Méretek:  22,5 cm x  16,5 cm x  5 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 2 L
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    • Anyag: 50% poliuterán, 50% poliészter
    16,900 Ft
    16,900 Ft
  • 32,900 Ft

    Hodina óra – PIKE / Cognac barna

    A Hodina ALKI modellje az klasszikus stílust szem előtt tartva született meg. Az ezüst  részletek elegáns hatást kölcsönöznek egy mindennapi viselethez is. A szíj prémium minőségű bőrből készül, tökéletesen illeszkedik a csukló formájához. Minden részlet precízen kidolgozott, így évekkel később is olyan, mint újkorában. A HODINA márkajelzés finoman megtalálható a számlapon, valamint a számlap hátulján is a típusnévvel együtt.  Uniszex.

    [spb_toggle title="Termékjellemzők" open="false" width="1/1" el_position="first last"]
    Óratok színe: Ezüst Óratok átmérője: 38mm Óratok szélessége: 7.7 mm Óratok anyaga: Nemesacél Óralap színe: Törtfehér Szerkezet: Japán Miyota QuartzSzíj színe: Cognac barna Szíj szélessége: 18mm Szíj: Valódi bőr, könnyedén cserélhető Kijelző: Analóg Kijelző anyaga: Zafírüveg Vízálló: Igen
    Minden Hodina óra egy praktikus kis dobozban érkezik. [/spb_toggle] [spb_toggle title="Garancia" open="false" width="1/1" el_position="first last"]

    Minden Hodina órára 1 éves szerkezeti garanciát vállalunk, amit az általunk kiállított elektronikus számla ellenében lehet érvényesíteni. A számlát elektronikus úton, e-mailben küldjük a megrendelést követő 7 napon belül. A garancia nem vonatkozik:

    - vizesedésből adódó meghibásodásra - mindennapi használatból adódó kopásra, elhasználódásra - nem rendeltetésszerű, durva használatra visszavezethető sérülésekre - elem élettartamára Amennyiben az óra megállna, késne, sietne stb. kérlek vedd fel velünk a kapcsolatot, hogy minél előbb megoldjuk a problémát! [/spb_toggle] [spb_toggle title="Hodina - Szerintünk" open="false" width="1/1" el_position="first last"]

    A Hodina órákat többek között azért szeretjük, mert nem kell attól tartanunk, hogy egy tömegdivat hisztéria áldozatai leszünk, mert minden óramodellt limitált darabszámban gyártanak.

    [/spb_toggle]
    32,900 Ft
    32,900 Ft
  • 12,890 Ft

    The Eye Könyv

    ,

    Előrendelhető!

    Hogy alakítják a világ legbefolyásosabb kreatív igazgatói a víziójukat How the World’s Most Influential Creative Directors Develop Their Vision.

    Nathan Williams, a  Kinfolk magazin alapítója, ezúttal több, mint 90 világvezető kreatív igazatót interjúztat meg. Olyan hírességek titkait olvashatod, mint Thom Browne vagy Yohji Yamamoto divattervező, szerkesztő igazgatók, mint Fabien Baron és Marie-Amélie Sauvé, és ízlésalakítók, mint Grace Coddington és Linda Rodin. Megtudhatod milyen könyveket olvasnak, milyen mentorok segítették karrierjüket, és egyéni taktikáikat a sikerhez vezető úton.  Felfedezheted hogy alakították ki a saját szemléletmódjukat, az “eye”-t — és hogy kommunikálják a vizuális ötleteiket, amik generációk emlékezetébe égnek bele és formálják a jövő ízlését. Olyan vállalkozó lévén, akinek a munkáját az azonnal felismerhető esztétika határozza meg, Nathan Williams egyedülálló vízióval rendelkezik a mai kortárs kultúráról. Ez a könyv felbecsülhetetlen értékű lesz a művészeti vezetők, tervezők, fotósok, stylistok és minden kreatív számára, aki inspirációt és tanácsot keres. 448 oldalas több mint 200 teljes oldalas képpel Publikálta:  Artisan Books.
    12,890 Ft
    12,890 Ft
  • 6,190 Ft

    Cereal Magazin Volume 16

    ,
    CEREAL MAGAZIN VOL. 16 Ebben a számban a gyűjtés ( collecting) fogalomkörét járjuk körbe. Beszélgetünk  Pierre Yovanovitch-al és  Daniel Buren-nel, a kurátori munkáról beszélgetünk Hans Ulrich Obrist-al,  és meglátogatjuk Phillip Lim otthonát. Elutazunk  Dél-Tirolba Dolomitákhoz, Marfába Donald Judd munkásságát megnézni, és elszökünk Kiotóba és a Komói tóhoz is. 200 oldalas kiadás Angliában nyomtatva
    [spb_toggle title="Tartalomjegyzék" open="false" width="1/1" el_position="first last"]
    1. THREE COLLECTIONS

      • Isabel Ettedgui, Sophie Pearce, & Christie Fels
    2. IN CONVERSATION

      • Pierre Yovanovitch & Daniel Buren
    3. PERMANENT SPACE

      • Donald Judd's Architecture in Marfa
    4. MOROCCAN WARMTH

      • A Conversation with Karl Fournier & Olivier Marty of Studio KO
    5. ARTIST & COLLECTOR

      • The Story of Antonio Calderara
    6. SUMMIT

      • An Interview with Reinhold Messner
    7. DOLOMITES

      • Pale Mountains
    8. RETHINKING A MOUNTAIN CLASSIC

      • Peter Pichler Architecture
    9. SILVER SERVICE

      • A Seasonal Style Edit
    10. IN THE FRAME

      • A Visit to the Home of Designer Phillip Lim
    11. HANS ULRICH OBRIST

      • Collecting, Archiving, & Curating
    12. PIECES OF WISDOM

      • Collected Over the Years
    13. WILDLAND

      • Conservation in the Scottish Highlands
    14. DRAPED

      • Scarves as Still Life
    15. A NARRATIVE OF SPACE

      • Il Sereno
    16. YŪGEN

      • A Stay at Hoshinoya, Kyoto
    17. VENETIAN SPLENDOUR

      • Aman Venice
    [/spb_toggle]
    6,190 Ft
    6,190 Ft
  • Nordgreen óra - Infinity Rose Gold rózsaszín bőr
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Infinity | Rose Gold Rózsaszín bőrszíj

    , , , ,
    Előrendelhető - Szállítás Január 15 után! A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. Az Infinity Rose Gold Rózsaszín bőrszíjas modellek formájának legnagyobb ihletforrása maga a természet. Jakob a modern civilizáció komplexitását kihagyva, a természet eredeti letisztultságát akarta szimbolizálni. Az óra pont ezért maga a letisztultság, csak a legfontosabb elemek jelennek meg rajta, kihagyva a másodpercmutatót, a dátumot  és az órajelző számokat. A meredek óratok kivágása végtelen időre és térre utalnak, a szélre felkanyarodó jelzések emlékeztetnek az idő számonkérhető múlására. A  szíjak az óratok hátlapjába tökéletesen beleolvadnak és könnyen cserélhetőek , hogy minden outfithez könnyen párosíthasd. Válaszd ki az óratok átmérőjét :
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra - Infinity Rose Gold szürke bőr
    Nordgreen óra - Infinity Rose Gold szürke bőr
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Infinity | Rose Gold Szürke bőrszíj

    , , , ,
    Előrendelhető - Szállítás Január 15 után! A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. Az Infinity Rose Gold Szürke bőrszíjas modellek formájának legnagyobb ihletforrása maga a természet. Jakob a modern civilizáció komplexitását kihagyva, a természet eredeti letisztultságát akarta szimbolizálni. Az óra pont ezért maga a letisztultság, csak a legfontosabb elemek jelennek meg rajta, kihagyva a másodpercmutatót, a dátumot  és az órajelző számokat. A meredek óratok kivágása végtelen időre és térre utalnak, a szélre felkanyarodó jelzések emlékeztetnek az idő számonkérhető múlására. A  szíjak az óratok hátlapjába tökéletesen beleolvadnak és könnyen cserélhetőek , hogy minden outfithez könnyen párosíthasd. Válaszd ki az óratok átmérőjét :
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra - Infinity Rose Gold fehér bőr
    Nordgreen óra - Infinity Rose Gold fehér bőr
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Infinity | Rose Gold Fehér bőrszíj

    , , , ,
    Előrendelhető - Szállítás Január 15 után! A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. Az Infinity Rose Gold Fehér bőrszíjas modellek formájának legnagyobb ihletforrása maga a természet. Jakob a modern civilizáció komplexitását kihagyva, a természet eredeti letisztultságát akarta szimbolizálni. Az óra pont ezért maga a letisztultság, csak a legfontosabb elemek jelennek meg rajta, kihagyva a másodpercmutatót, a dátumot  és az órajelző számokat. A meredek óratok kivágása végtelen időre és térre utalnak, a szélre felkanyarodó jelzések emlékeztetnek az idő számonkérhető múlására. A  szíjak az óratok hátlapjába tökéletesen beleolvadnak és könnyen cserélhetőek , hogy minden outfithez könnyen párosíthasd. Válaszd ki az óratok átmérőjét :
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra - Infinity Rose Gold Fekete bőr
    Nordgreen óra - Infinity Rose Gold Fekete bőr
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Infinity | Rose Gold Fekete bőrszíj

    , , , , ,
    A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. Az Infinity Rose Gold Fekete bőrszíjas modellek formájának legnagyobb ihletforrása maga a természet. Jakob a modern civilizáció komplexitását kihagyva, a természet eredeti letisztultságát akarta szimbolizálni. Az óra pont ezért maga a letisztultság, csak a legfontosabb elemek jelennek meg rajta, kihagyva a másodpercmutatót, a dátumot  és az órajelző számokat. A meredek óratok kivágása végtelen időre és térre utalnak, a szélre felkanyarodó jelzések emlékeztetnek az idő számonkérhető múlására. A  szíjak az óratok hátlapjába tökéletesen beleolvadnak és könnyen cserélhetőek , hogy minden outfithez könnyen párosíthasd. Válaszd ki az óratok átmérőjét :
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra - Infinity Rose Gold Barna bőr
    Nordgreen óra - Infinity Rose Gold Barna bőr
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Infinity | Rose Gold Barna bőrszíj

    , , , , ,
    A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. Az Infinity Rose Gold Barna bőrszíjas modellek formájának legnagyobb ihletforrása maga a természet. Jakob a modern civilizáció komplexitását kihagyva, a természet eredeti letisztultságát akarta szimbolizálni. Az óra pont ezért maga a letisztultság, csak a legfontosabb elemek jelennek meg rajta, kihagyva a másodpercmutatót, a dátumot  és az órajelző számokat. A meredek óratok kivágása végtelen időre és térre utalnak, a szélre felkanyarodó jelzések emlékeztetnek az idő számonkérhető múlására. A  szíjak az óratok hátlapjába tökéletesen beleolvadnak és könnyen cserélhetőek , hogy minden outfithez könnyen párosíthasd. Válaszd ki az óratok átmérőjét :
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra - Infinity Ezüst rózsaszín bőr
    Nordgreen óra - Infinity Ezüst rózsaszín bőr
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Infinity | Ezüst Rózsaszín bőrszíj

    , , , ,
    Előrendelhető - Szállítás Január 15 után! A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. Az Infinity Ezüst Fehér bőrszíjas modellek formájának legnagyobb ihletforrása maga a természet. Jakob a modern civilizáció komplexitását kihagyva, a természet eredeti letisztultságát akarta szimbolizálni. Az óra pont ezért maga a letisztultság, csak a legfontosabb elemek jelennek meg rajta, kihagyva a másodpercmutatót, a dátumot  és az órajelző számokat. A meredek óratok kivágása végtelen időre és térre utalnak, a szélre felkanyarodó jelzések emlékeztetnek az idő számonkérhető múlására. A  szíjak az óratok hátlapjába tökéletesen beleolvadnak és könnyen cserélhetőek , hogy minden outfithez könnyen párosíthasd. Válaszd ki az óratok átmérőjét :
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra - Infinity Ezüst fehér bőr
    Nordgreen óra - Infinity Ezüst fehér bőr
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Infinity | Ezüst Fehér bőrszíj

    , , , ,
    Előrendelhető - Szállítás Január 15 után! A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. Az Infinity Ezüst Fehér bőrszíjas modellek formájának legnagyobb ihletforrása maga a természet. Jakob a modern civilizáció komplexitását kihagyva, a természet eredeti letisztultságát akarta szimbolizálni. Az óra pont ezért maga a letisztultság, csak a legfontosabb elemek jelennek meg rajta, kihagyva a másodpercmutatót, a dátumot  és az órajelző számokat. A meredek óratok kivágása végtelen időre és térre utalnak, a szélre felkanyarodó jelzések emlékeztetnek az idő számonkérhető múlására. A  szíjak az óratok hátlapjába tökéletesen beleolvadnak és könnyen cserélhetőek , hogy minden outfithez könnyen párosíthasd. Válaszd ki az óratok átmérőjét :
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra - Infinity Ezüst szürke bőr
    Nordgreen óra - Infinity Ezüst szürke bőr
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Infinity | Ezüst Szürke bőrszíj

    , , , ,
    Előrendelhető - Szállítás Január 15 után! A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. Az Infinity Ezüst Szürke bőrszíjas modellek formájának legnagyobb ihletforrása maga a természet. Jakob a modern civilizáció komplexitását kihagyva, a természet eredeti letisztultságát akarta szimbolizálni. Az óra pont ezért maga a letisztultság, csak a legfontosabb elemek jelennek meg rajta, kihagyva a másodpercmutatót, a dátumot  és az órajelző számokat. A meredek óratok kivágása végtelen időre és térre utalnak, a szélre felkanyarodó jelzések emlékeztetnek az idő számonkérhető múlására. A  szíjak az óratok hátlapjába tökéletesen beleolvadnak és könnyen cserélhetőek , hogy minden outfithez könnyen párosíthasd. Válaszd ki az óratok átmérőjét :
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra - Infinity Ezüst fekete bőrszíj
    Nordgreen óra - Infinity Ezüst fekete bőrszíj
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Infinity | Ezüst Fekete bőrszíj

    , , , , ,
    A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. Az Infinity Ezüst Fekete bőrszíjas modellek formájának legnagyobb ihletforrása maga a természet. Jakob a modern civilizáció komplexitását kihagyva, a természet eredeti letisztultságát akarta szimbolizálni. Az óra pont ezért maga a letisztultság, csak a legfontosabb elemek jelennek meg rajta, kihagyva a másodpercmutatót, a dátumot  és az órajelző számokat. A meredek óratok kivágása végtelen időre és térre utalnak, a szélre felkanyarodó jelzések emlékeztetnek az idő számonkérhető múlására. A  szíjak az óratok hátlapjába tökéletesen beleolvadnak és könnyen cserélhetőek , hogy minden outfithez könnyen párosíthasd. Válaszd ki az óratok átmérőjét :
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra - Infinity Ezüst barna bőrszíj
    Nordgreen óra - Infinity Ezüst barna bőrszíj
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Infinity | Ezüst Barna bőrszíj

    , , , , ,
    A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. Az Infinity Ezüst Barna bőrszíjas modellek formájának legnagyobb ihletforrása maga a természet. Jakob a modern civilizáció komplexitását kihagyva, a természet eredeti letisztultságát akarta szimbolizálni. Az óra pont ezért maga a letisztultság, csak a legfontosabb elemek jelennek meg rajta, kihagyva a másodpercmutatót, a dátumot  és az órajelző számokat. A meredek óratok kivágása végtelen időre és térre utalnak, a szélre felkanyarodó jelzések emlékeztetnek az idő számonkérhető múlására. A  szíjak az óratok hátlapjába tökéletesen beleolvadnak és könnyen cserélhetőek , hogy minden outfithez könnyen párosíthasd. Válaszd ki az óratok átmérőjét :
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra - Infinity Rose gold mesh
    Nordgreen óra - Infinity Rose gold mesh
    59,900 Ft

    Nordgreen óra – Infinity | Rose Gold Mesh

    , , , , ,
    A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. Az Infinity Rose Gold Mesh modellek formájának legnagyobb ihletforrása maga a természet. Jakob a modern civilizáció komplexitását kihagyva, a természet eredeti letisztultságát akarta szimbolizálni. Az óra pont ezért maga a letisztultság, csak a legfontosabb elemek jelennek meg rajta, kihagyva a másodpercmutatót, a dátumot  és az órajelző számokat. A meredek óratok kivágása végtelen időre és térre utalnak, a szélre felkanyarodó jelzések emlékeztetnek az idő számonkérhető múlására. A  szíjak az óratok hátlapjába tökéletesen beleolvadnak és könnyen cserélhetőek , hogy minden outfithez könnyen párosíthasd. Válaszd ki az óratok átmérőjét :
    59,900 Ft
    59,900 Ft
  • Nordgreen óra - Infinity Ezüst mesh
    Nordgreen óra - Infinity Ezüst mesh
    59,900 Ft

    Nordgreen óra – Infinity | Ezüst Mesh

    , , , , ,
    A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. Az Infinity Ezüst Mesh modellek formájának legnagyobb ihletforrása maga a természet. Jakob a modern civilizáció komplexitását kihagyva, a természet eredeti letisztultságát akarta szimbolizálni. Az óra pont ezért maga a letisztultság, csak a legfontosabb elemek jelennek meg rajta, kihagyva a másodpercmutatót, a dátumot  és az órajelző számokat. A meredek óratok kivágása végtelen időre és térre utalnak, a szélre felkanyarodó jelzések emlékeztetnek az idő számonkérhető múlására. A  szíjak az óratok hátlapjába tökéletesen beleolvadnak és könnyen cserélhetőek , hogy minden outfithez könnyen párosíthasd. Válaszd ki az óratok átmérőjét :
    59,900 Ft
    59,900 Ft
  • Nordgreen óra – Philosopher - Ezüst Rózsaszín bőrszíj
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Philosopher | Ezüst Rózsaszín bőrszíj

    , , ,
    Előrendelhető - Szállítás Január 15.-e után! A Nordgreen óráit egyenesen Dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. A Philosoper Ezüst Rózsaszín bőrszíjas modellek formáját az a gondolat ihlette, hogy a múltbol tanulhatunk és a jelenünket mi formáljuk egy jobb jövő érdekében. Az asszimetrikus másodpercmutató ezt a filózófiát testesíti meg. Az óra az idő hangszere.A duplasoros számlapmutató az óra közepére húzza a tekintetünket, a jelenre koncentrálva. A megemelt szegély, a tiszta lecsiszolt megjelenés, és az egyedi órakorona biztosítják teszik fel a pontot az óra designjára. A könnyen cserélhető szíjnak köszönhetően váltogathatod a stílusod. A Rózsaszín szíjas ezüst Philosoper modell csak 36 mm-es óratokátmérővel elérhető.
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra – Philosopher - Ezüst Szürke bőrszíj
    Nordgreen óra – Philosopher - Ezüst Szürke bőrszíj
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Philosopher | Ezüst Szürke bőrszíj

    , , , ,
    Előrendelhető - Szállítás Január 15.-e után! A Nordgreen óráit egyenesen Dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. A Philosoper Ezüst Szürke bőrszíjas modellek formáját az a gondolat ihlette, hogy a múltbol tanulhatunk és a jelenünket mi formáljuk egy jobb jövő érdekében. Az asszimetrikus másodpercmutató ezt a filózófiát testesíti meg. Az óra az idő hangszere.A duplasoros számlapmutató az óra közepére húzza a tekintetünket, a jelenre koncentrálva. A megemelt szegély, a tiszta lecsiszolt megjelenés, és az egyedi órakorona biztosítják teszik fel a pontot az óra designjára. A könnyen cserélhető szíjnak köszönhetően váltogathatod a stílusod. A Szürke szíjas ezüst Philosoper modell csak 36 mm-es óratokátmérővel elérhető.
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra – Philosopher - Ezüst Fehér bőrszíj
    Nordgreen óra – Philosopher - Ezüst Fehér bőrszíj
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Philosopher | Ezüst Fehér bőrszíj

    , , , ,
    Előrendelhető - Szállítás Január 15.-e után! A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. A Philosoper Ezüst Fehér bőrszíjas modellek formáját az a gondolat ihlette, hogy a múltbol tanulhatunk és a jelenünket mi formáljuk egy jobb jövő érdekében. Az asszimetrikus másodpercmutató ezt a filózófiát testesíti meg. Az óra az idő hangszere.A duplasoros számlapmutató az óra közepére húzza a tekintetünket, a jelenre koncentrálva. A megemelt szegély, a tiszta lecsiszolt megjelenés, és az egyedi órakorona biztosítják teszik fel a pontot az óra designjára. A könnyen cserélhető szíjnak köszönhetően váltogathatod a stílusod. A fehér szíjas ezüst Philosoper modell csak 36 mm-es óratokátmérővel elérhető.
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra – Philosopher - Ezüst Sötétkék bőrszíj
    Nordgreen óra – Philosopher - Ezüst Sötétkék bőrszíj
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Philosopher | Ezüst Sötétkék bőrszíj

    , , , , ,
    Előrendelhető - Szállítás Január 15.-e után! A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. A Philosoper Ezüst Sötétkék bőrszíjas modellek formáját az a gondolat ihlette, hogy a múltbol tanulhatunk és a jelenünket mi formáljuk egy jobb jövő érdekében. Az asszimetrikus másodpercmutató ezt a filózófiát testesíti meg. Az óra az idő hangszere.A duplasoros számlapmutató az óra közepére húzza a tekintetünket, a jelenre koncentrálva. A megemelt szegély, a tiszta lecsiszolt megjelenés, és az egyedi órakorona biztosítják teszik fel a pontot az óra designjára. A könnyen cserélhető szíjnak köszönhetően váltogathatod a stílusod. Válaszd ki az óratok átmérőjét :
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra – Philosopher - Ezüst Barna bőrszíj
    Nordgreen óra – Philosopher - Ezüst Barna bőrszíj
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Philosopher | Ezüst Barna bőrszíj

    , , , , ,
    A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. A Philosoper Ezüst Barna bőrszíjas modellek formáját az a gondolat ihlette, hogy a múltbol tanulhatunk és a jelenünket mi formáljuk egy jobb jövő érdekében. Az asszimetrikus másodpercmutató ezt a filózófiát testesíti meg. Az óra az idő hangszere.A duplasoros számlapmutató az óra közepére húzza a tekintetünket, a jelenre koncentrálva. A megemelt szegély, a tiszta lecsiszolt megjelenés, és az egyedi órakorona biztosítják teszik fel a pontot az óra designjára. A könnyen cserélhető szíjnak köszönhetően váltogathatod a stílusod. Válaszd ki az óratok átmérőjét :
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra – Philosopher - Ezüst Fekete bőrszíj
    Nordgreen óra – Philosopher - Ezüst Fekete bőrszíj
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Philosopher | Ezüst Fekete bőrszíj

    , , , , ,
    A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. A Philosoper Ezüst Fekete bőrszíjas modellek formáját az a gondolat ihlette, hogy a múltbol tanulhatunk és a jelenünket mi formáljuk egy jobb jövő érdekében. Az asszimetrikus másodpercmutató ezt a filózófiát testesíti meg. Az óra az idő hangszere.A duplasoros számlapmutató az óra közepére húzza a tekintetünket, a jelenre koncentrálva. A megemelt szegély, a tiszta lecsiszolt megjelenés, és az egyedi órakorona biztosítják teszik fel a pontot az óra designjára. A könnyen cserélhető szíjnak köszönhetően váltogathatod a stílusod. Válaszd ki az óratok átmérőjét :
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra – Philosopher - Rose Gold Rózsaszín bőrszíj
    Nordgreen óra – Philosopher - Rose Gold Rózsaszín bőrszíj
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Philosopher | Rose Gold Rózsaszín bőrszíj

    , , , ,
    Előrendelhető - Szállítás Január 15 után! A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. A Philosoper Rose Gold Rózsaszín bőrszíjas modellek formáját az a gondolat ihlette, hogy a múltbol tanulhatunk és a jelenünket mi formáljuk egy jobb jövő érdekében. Az asszimetrikus másodpercmutató ezt a filózófiát testesíti meg. Az óra az idő hangszere.A duplasoros számlapmutató az óra közepére húzza a tekintetünket, a jelenre koncentrálva. A megemelt szegély, a tiszta lecsiszolt megjelenés, és az egyedi órakorona biztosítják teszik fel a pontot az óra designjára. A könnyen cserélhető szíjnak köszönhetően váltogathatod a stílusod. A Nordgreen Philosopher Rózsaszín bőrszíjas modellje csak 36 mm-es tokátmérővel elérhető.
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra – Philosopher - Rose Gold Szürke bőrszíj
    Nordgreen óra – Philosopher - Rose Gold Szürke bőrszíj
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Philosopher | Rose Gold Szürke bőrszíj

    , , , ,
    Előrendelhető - Szállítás Január 15 után! A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. A Philosoper Rose Gold Szürke bőrszíjas modellek formáját az a gondolat ihlette, hogy a múltbol tanulhatunk és a jelenünket mi formáljuk egy jobb jövő érdekében. Az asszimetrikus másodpercmutató ezt a filózófiát testesíti meg. Az óra az idő hangszere.A duplasoros számlapmutató az óra közepére húzza a tekintetünket, a jelenre koncentrálva. A megemelt szegély, a tiszta lecsiszolt megjelenés, és az egyedi órakorona biztosítják teszik fel a pontot az óra designjára. A könnyen cserélhető szíjnak köszönhetően váltogathatod a stílusod. A Nordgreen Philosopher szürke bőrszíjas modellje csak 36 mm-es tokátmérővel elérhető.
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra – Philosopher - Rose Gold Fehér bőrszíj
    Nordgreen óra – Philosopher - Rose Gold Fehér bőrszíj
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Philosopher | Rose Gold Fehér bőrszíj

    , , ,
    Előrendelhető - Szállítás Január 15 után! A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. A Philosoper Rose Gold Fehér bőrszíjas modellek formáját az a gondolat ihlette, hogy a múltbol tanulhatunk és a jelenünket mi formáljuk egy jobb jövő érdekében. Az asszimetrikus másodpercmutató ezt a filózófiát testesíti meg. Az óra az idő hangszere.A duplasoros számlapmutató az óra közepére húzza a tekintetünket, a jelenre koncentrálva. A megemelt szegély, a tiszta lecsiszolt megjelenés, és az egyedi órakorona biztosítják teszik fel a pontot az óra designjára. A könnyen cserélhető szíjnak köszönhetően váltogathatod a stílusod. A Nordgreen Philosopher fehér bőrszíjas modellje csak 36 mm-es tokátmérővel elérhető.
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra – Philosopher - Rose Gold Barna bőrszíj
    Nordgreen óra – Philosopher - Rose Gold Barna bőrszíj
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Philosopher | Rose Gold Barna bőrszíj

    , , , , ,
    Előrendelhető - Szállítás Január 15 után! A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. A Philosoper Rose Gold Barna bőrszíjas modellek formáját az a gondolat ihlette, hogy a múltbol tanulhatunk és a jelenünket mi formáljuk egy jobb jövő érdekében. Az asszimetrikus másodpercmutató ezt a filózófiát testesíti meg. Az óra az idő hangszere.A duplasoros számlapmutató az óra közepére húzza a tekintetünket, a jelenre koncentrálva. A megemelt szegély, a tiszta lecsiszolt megjelenés, és az egyedi órakorona biztosítják teszik fel a pontot az óra designjára. A könnyen cserélhető szíjnak köszönhetően váltogathatod a stílusod. Válaszd ki az óratok átmérőjét :
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra – Philosopher - Rose Gold Fekete bőrszíj
    Nordgreen óra – Philosopher - Rose Gold Fekete bőrszíj
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Philosopher | Rose Gold Fekete bőrszíj

    , , , , ,
    A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. A Philosoper Rose Gold Fekete bőrszíjas modellek formáját az a gondolat ihlette, hogy a múltbol tanulhatunk és a jelenünket mi formáljuk egy jobb jövő érdekében. Az asszimetrikus másodpercmutató ezt a filózófiát testesíti meg. Az óra az idő hangszere.A duplasoros számlapmutató az óra közepére húzza a tekintetünket, a jelenre koncentrálva. A megemelt szegély, a tiszta lecsiszolt megjelenés, és az egyedi órakorona biztosítják teszik fel a pontot az óra designjára. A könnyen cserélhető szíjnak köszönhetően váltogathatod a stílusod. Válaszd ki az óratok átmérőjét :
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra – Philosopher - Gun Metal Rózsaszín bőrszíj
    Nordgreen óra – Philosopher - Gun Metal Rózsaszín bőrszíj
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Philosopher | Gun Metal Rózsaszín bőrszíj

    , , , ,
    Előrendelhető - Szállítás Január 15 után! A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. A Nordgreen Philosoper modellek formáját az a gondolat ihlette, hogy a múltbol tanulhatunk és a jelenünket mi formáljuk egy jobb jövő érdekében. Az asszimetrikus másodpercmutató ezt a filózófiát testesíti meg. Az óra az idő hangszere.A duplasoros számlapmutató az óra közepére húzza a tekintetünket, a jelenre koncentrálva. A megemelt szegély, a tiszta lecsiszolt megjelenés, és az egyedi órakorona biztosítják teszik fel a pontot az óra designjára. A könnyen cserélhető szíjnak köszönhetően váltogathatod a stílusod. A rózsaszín bőrszíjas Philosopher Gun csak 36 mm-es óratokkal elérhető.
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra – Philosopher - Gun Metal Szürke bőrszíj
    Nordgreen óra – Philosopher - Gun Metal Szürke bőrszíj
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Philosopher | Gun Metal Szürke bőrszíj

    , , , ,
    Előrendelhető - Szállítás Január 15 után! A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. A Nordgreen Philosoper modellek formáját az a gondolat ihlette, hogy a múltbol tanulhatunk és a jelenünket mi formáljuk egy jobb jövő érdekében. Az asszimetrikus másodpercmutató ezt a filózófiát testesíti meg. Az óra az idő hangszere.A duplasoros számlapmutató az óra közepére húzza a tekintetünket, a jelenre koncentrálva. A megemelt szegély, a tiszta lecsiszolt megjelenés, és az egyedi órakorona biztosítják teszik fel a pontot az óra designjára. A könnyen cserélhető szíjnak köszönhetően váltogathatod a stílusod. A szürke bőrszíjas Philosopher Gun csak 36 mm-es óratokkal elérhető.
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra – Philosopher - Gun Metal Fehér bőrszíj
    Nordgreen óra – Philosopher - Gun Metal Fehér bőrszíj
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Philosopher | Gun Metal Fehér bőrszíj

    , , , ,
    Előrendelhető - Szállítás Január 15 után! A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. A Nordgreen Philosoper modellek formáját az a gondolat ihlette, hogy a múltbol tanulhatunk és a jelenünket mi formáljuk egy jobb jövő érdekében. Az asszimetrikus másodpercmutató ezt a filózófiát testesíti meg. Az óra az idő hangszere.A duplasoros számlapmutató az óra közepére húzza a tekintetünket, a jelenre koncentrálva. A megemelt szegély, a tiszta lecsiszolt megjelenés, és az egyedi órakorona biztosítják teszik fel a pontot az óra designjára. A könnyen cserélhető szíjnak köszönhetően váltogathatod a stílusod. A fehér bőrszíjas Philosopher Gun csak 36 mm-es óratokkal elérhető.
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra – Philosopher - Gun Metal Barna bőrszíj
    Nordgreen óra – Philosopher - Gun Metal Barna bőrszíj
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Philosopher | Gun Metal Barna bőrszíj

    , , , , ,
    A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. A Nordgreen Philosoper modellek formáját az a gondolat ihlette, hogy a múltbol tanulhatunk és a jelenünket mi formáljuk egy jobb jövő érdekében. Az asszimetrikus másodpercmutató ezt a filózófiát testesíti meg. Az óra az idő hangszere.A duplasoros számlapmutató az óra közepére húzza a tekintetünket, a jelenre koncentrálva. A megemelt szegély, a tiszta lecsiszolt megjelenés, és az egyedi órakorona biztosítják teszik fel a pontot az óra designjára. A könnyen cserélhető szíjnak köszönhetően váltogathatod a stílusod. Válaszd ki az óratok átmérőjét :
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra – Philosopher - Gun Metal Fekete bőrszíj
    Nordgreen óra – Philosopher - Gun Metal Fekete bőrszíj
    58,900 Ft

    Nordgreen óra – Philosopher | Gun Metal Fekete bőrszíj

    , , ,
    A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. A Nordgreen Philosoper modellek formáját az a gondolat ihlette, hogy a múltbol tanulhatunk és a jelenünket mi formáljuk egy jobb jövő érdekében. Az asszimetrikus másodpercmutató ezt a filózófiát testesíti meg. Az óra az idő hangszere.A duplasoros számlapmutató az óra közepére húzza a tekintetünket, a jelenre koncentrálva. A megemelt szegély, a tiszta lecsiszolt megjelenés, és az egyedi órakorona biztosítják teszik fel a pontot az óra designjára. A könnyen cserélhető szíjnak köszönhetően váltogathatod a stílusod. Válaszd ki az óratok átmérőjét :
    58,900 Ft
    58,900 Ft
  • Nordgreen óra - Philosopher Ezüst mesh
    Nordgreen óra - Philosopher Ezüst mesh
    59,900 Ft

    Nordgreen óra – Philosopher | Ezüst Mesh

    , , ,
    A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. A Philosoper Ezüst Mesh modellek formáját az a gondolat ihlette, hogy a múltbol tanulhatunk és a jelenünket mi formáljuk egy jobb jövő érdekében. Az asszimetrikus másodpercmutató ezt a filózófiát testesíti meg. Az óra az idő hangszere.A duplasoros számlapmutató az óra közepére húzza a tekintetünket, a jelenre koncentrálva. A megemelt szegély, a tiszta lecsiszolt megjelenés, és az egyedi órakorona biztosítják teszik fel a pontot az óra designjára. A könnyen cserélhető szíjnak köszönhetően váltogathatod a stílusod. Válaszd ki az óratok átmérőjét :
    59,900 Ft
    59,900 Ft
  • Nordgreen óra - Philosopher Rose Gold mesh
    Nordgreen óra - Philosopher Rose Gold mesh
    59,900 Ft

    Nordgreen óra – Philosopher | Rose Gold Mesh

    , , , , ,
    A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. A Philosoper Rose Gold Mesh modellek formáját az a gondolat ihlette, hogy a múltbol tanulhatunk és a jelenünket mi formáljuk egy jobb jövő érdekében. Az asszimetrikus másodpercmutató ezt a filózófiát testesíti meg. Az óra az idő hangszere.A duplasoros számlapmutató az óra közepére húzza a tekintetünket, a jelenre koncentrálva. A megemelt szegély, a tiszta lecsiszolt megjelenés, és az egyedi órakorona biztosítják teszik fel a pontot az óra designjára. A könnyen cserélhető szíjnak köszönhetően váltogathatod a stílusod. Válaszd ki az óratok átmérőjét :
    59,900 Ft
    59,900 Ft
  • Nordgreen óra – Philosopher - Gun Metal Mesh
    Nordgreen óra – Philosopher - Gun Metal Mesh
    59,900 Ft

    Nordgreen óra – Philosopher | Gun Metal Mesh

    , , , , ,
    A Nordgreen óráit egyenesen dániából hoztuk el nektek! A skandináv óramárka modelljeit a híres dán designer, Jakob Wagner tervezte. A Philosoper modellek formáját az a gondolat ihlette, hogy a múltbol tanulhatunk és a jelenünket mi formáljuk egy jobb jövő érdekében. Az asszimetrikus másodpercmutató ezt a filózófiát testesíti meg. Az óra az idő hangszere.A duplasoros számlapmutató az óra közepére húzza a tekintetünket, a jelenre koncentrálva. A megemelt szegély, a tiszta lecsiszolt megjelenés, és az egyedi órakorona biztosítják teszik fel a pontot az óra designjára. A könnyen cserélhető szíjnak köszönhetően váltogathatod a stílusod. Válaszd ki az óratok átmérőjét :
    59,900 Ft
    59,900 Ft
  • 5,590 Ft

    Kinfolk Magazin Issue Twenty-Nine: Print

    ,

    A kinfolk magazin 29. kiadása a nyomtatást és annak technikáját ünnepli.

    A papír összetevőivel kezdjük— az esztétikuma,a kézzel  tapinthatósága és az írott szó ereje. Majd megvizsgáljuk azokat a nyomtatott formájú dolgokat amik még számítanak a mindennapjainkban: a kézírás elveszett mesterségétől kezdve, a könyvespolcok titkos életén át, az útlevelek designjáig - minden papír ami meghatározza az egyén szabadságát. Call Me By Your Name szerzőjével, André Acimannal az irodalom örökölhető értékét és értékeit tárgyaljuk ki. Találkozunk  Frank Durand kreatív igazgatóval, aki sikeresen újjáélesztette az egykor megszüntett Holiday magazint; és megtanuljuk a kalligráfia ősi művészetét a párizsi művésszel, Nicolas Ouchenirrel. Elsewhere, we meet artist and actress Anh Duong in New York, examine the revolutionary history of self care, interview seminal photographer Shirin Neshat, novelist Elif Şafak and musician Benjamin Booker, philosophize on personal space, aphorisms and pepper, and learn how to sing a lullaby and hold a grudge. Máshol találkozunk Anh Duong művész és színésznővel New York-ban, megvizsgáljuk az önellátás forradalmi történetét, interjút készítettünk Shirin Neshat fotóssal, Elif Şafak regényíróval és Benjamin Booker zenésszel, továbbá filozófizálunk a személyes tér fogalmáról, az aforizmákról és a borsról, illetve megtanuljuk hogy kell altatódalt énekelni ésharagot megtartani. Fizess elő egy évre és spórold meg a postaköltséget! 192 oldalas ofszetnyomással készült, tökéletesen kötött Kanadában nyomtatott
    5,590 Ft
    5,590 Ft
  • 6,990 Ft

    Els & Nel Pocket Journal – 2019 zsebnaptár

    ,

    Stílusos zsebnaptár az Els & Nel kínálatából praktikusoknak és azoknak akik kis táskával járnak :) Kinyitva a zsebnaptár 2 oldala napi felbontásban mutatja mind a 7 napot a hetedből.Hogy átlásd az egész évet és hosszútávra tudj tervezni, 4 oldalas éves áttekintő és 12 oldalas havi tervező is van benne:) A naptár puhakötésű, lekeekített sarkokkal. Az extra jegyzetoldalak a naptár végén még több helyet biztosítanak hogy megszervezd a napjaidat, listákat és ötleteket gyárts. 

    [spb_toggle title="Termék jellemzők" open="false" width="1/1" el_position="first last"] Weekly Journal / Heti határidőnapló Mérete: 11 X 15 cm 182 oldal, melyből: – 4 oldalas éves naptár 2019 + 2020 – 12 oldalas havi tervező – 57 oldal heti tervező + kockás jegyzet lap – 16 üres oldal jegyzeteknek Szalag könyvjelző 100 gsm. Munken Lynx, FSC certified papírból készült Az üres oldalak papírja Iceland 80 gsm Limitált 1000 (!!!) darabos kiadás Amszterdamban nyomtatva [/spb_toggle] [spb_text_block animation="none" animation_delay="0" simplified_controls="yes" custom_css_percentage="no" padding_vertical="0" padding_horizontal="0" margin_vertical="0" custom_css="margin-top: 0px;margin-bottom: 0px;" border_size="0" border_styling_global="default" width="1/2" el_position="first"]
    6,990 Ft
    6,990 Ft
  • 9,450 Ft

    Els & Nel Journal – 2019 tökéletes határidőnapló

    ,

    A háridőnapló heti felbontású, a bal oldalon az adott hetet láthatod, a jobb oldalon pedig négyzetrácsos kiegészítő oldalt találsz, amibe a jegyzetelhetsz, firkálhatsz vagy a heti teendőidet írhatod. A naptár keménykötésű, lekeekített sarkokkal, egy könyvjelző, beépített borítékés vonalzó segíti a mindennapjainkat.

    Az extra jegyzetoldalak a naptár végén még több helyet biztosítanak hogy megszervezd a napjaidat, listákat és ötleteket gyárts. Hogy átlásd az egész évet és hosszútávra tudj tervezni, egy kivehető éves kisnapárat is találsz a határidőnapló végén :) [spb_toggle title="Termék jellemzők" open="false" width="1/1" el_position="first last"] Weekly Journal / Heti határidőnapló Mérete: 17 X 24 cm 128 oldal, melyből: – 1 oldalas éves naptár 2019 + 2020 – 52 oldal heti tervező + kockás jegyzet lap – 5 üres oldal jegyzeteknek Az utolsó oldal borítékkal és kártyatartóval 12 oldalas kiegészítő havi naptárral Szalag könyvjelző 100 gsm. Munken Lynx, FSC certified papírból készült Havi naptár papírja Iceland 120 gsm Limitált 3500 darabos kiadás Amszterdamban nyomtatva [/spb_toggle] [spb_text_block animation="none" animation_delay="0" simplified_controls="yes" custom_css_percentage="no" padding_vertical="0" padding_horizontal="0" margin_vertical="0" custom_css="margin-top: 0px;margin-bottom: 0px;" border_size="0" border_styling_global="default" width="1/2" el_position="first"]
    9,450 Ft
    9,450 Ft
  • 14,800 Ft

    Rains Tote Bag – Stone Világosszürke Válltáska

    ,
    A "tote" szó jelentése "hordozni, vinni" , így ez a táska a mi verziónk a klasszikus válltáskára. A válltáska egyedisége a letisztult design mellett, hogy egy nagyon könnyed és vékony, de mégis rendkívül erős és tartós RAINS vízálló anyagból készült. Mindennapi viseletre tökéletes, akár esőben is! :-) Két erős pánt tartja  és vízálló cipzár zárja táskát.
    • Egyedi gyártású erős, vízálló anyag
    • Klasszikus RAINS matt felület
    • Elrendezés: 1 fő fakk és egy belső zseb
    • Méretek:  43 cm x  54 cm x  12,5 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 14,5 L
    • Anyag: 50% PU (polyurethane) 50% polyester , súly: 190g /m2, oszlop nyomás: max. 6000 mm.
    14,800 Ft
    14,800 Ft
  • 13,950 Ft

    Rains Tote Bag Rush – Stone Világosszürke Válltáska

    ,
    A Rains Tote Bag Rush, a Tote Bag  kistestvére- A "tote" szó jelentése "hordozni, vinni" , így ez a táska a mi verziónk a klasszikus válltáskára. A válltáska egyedisége a letisztult design mellett, hogy egy nagyon könnyed és vékony, de mégis rendkívül erős és tartós RAINS vízálló anyagból készült. Mindennapi viseletre tökéletes, akár esőben is! :-) Két erős pánt tartja  és vízálló cipzár zárja táskát.
    • Egyedi gyártású erős, vízálló anyag
    • Klasszikus RAINS matt felület
    • Elrendezés: 1 fő fakk és egy belső zseb
    • Méretek:  36 cm x  35,5 cm x  13,5 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 8,6 L
    • Anyag: 50% PU (polyurethane) 50% polyester , súly: 190g /m2, oszlop nyomás: max. 6000 mm.
    13,950 Ft
    13,950 Ft
  • 25,880 Ft

    Rains Backpack – Fekete/szürke vízálló hátizsák

    , ,
    A RAINS Backpack fekete/szürke kombinált színű hátizsáka egy nagy fakkból és egy laptop tartó részből áll. A táskát elöl egy kapocs zárja össze. Az állítható vállpántok garantálják a kényelmes viseletet. A táska hátában egy rejtett cipzáros zseb található, ami gyors és praktikus hozzáférést ad akár utazás közben is az olyan fontos dolgohoz, mint például kulcs, bérlet, telefon. Tökéletesen szárazon tartja az irataidat és a laptopodat egy esős napon is. Még több képért nézd meg a lookbook posztunkat.  :-) Elrendezés: 1 fő fakk és egy leválasztott belső laptop fakk 13" vagy 15" inches laptopnak, illetve egy hátsó cipzáros kis zseb.
    • Méretek:  47 cm x  29 cm x  10,5 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 14,3 L
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    25,880 Ft
    25,880 Ft
  • 21,980 Ft

    Rains – Msn Bag – Stone Világosszürke Vízálló Hátizsák

    , ,
    Az MSN Bag a Rains egyik legkedveltebb táskafazonja. Az új Stone szín világosszürke kő színkombinációt jelent. Designját a klasszikus iksolatáskák formája inspirálta. A Rains MSN táska egy nagy fakkból és egy laptoptartó részből áll. elől két kapoccsal záródik. Az állítható vállpántok garantálják a kényelmes viseletet. Tökéletesen szárazon tartja az irataidat és a laptopodat egy esős napon is. Ismerd meg a márkát jobban a márkabemutató cikkünkből. Elrendezés: 1 fő fakk elől két kapocs.
    • Méretek:  41 cm x  37 cm x  15 cm
    • 13 vagy 15 inches laptop fér bele
    • Űrtartalom: Körübelül 22,7 L
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    21,980 Ft
    21,980 Ft
  • 21,980 Ft

    Rains – Msn Bag – Kék Vízálló Hátizsák

    , ,
    Az MSN Bag a Rains egyik legkedveltebb táskafazonja. Designját a klasszikus iksolatáskák formája inspirálta. A Rains MSN táska egy nagy fakkból és egy laptoptartó részből áll. elől két kapoccsal záródik. Az állítható vállpántok garantálják a kényelmes viseletet. Tökéletesen szárazon tartja az irataidat és a laptopodat egy esős napon is. Ismerd meg a márkát jobban a márkabemutató cikkünkből. Elrendezés: 1 fő fakk elől két kapocs.
    • Méretek:  41 cm x  37 cm x  15 cm
    • 13 vagy 15 inches laptop fér bele
    • Űrtartalom: Körübelül 22,7 L
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    21,980 Ft
    21,980 Ft
  • nyeste laura
    10,490 Ft

    Line Face – Nyeste Laura X Uptostyle kollekció

    ,
    Ebben a kapszula kollekcióban, Laura Nyeste tervezővel közösen megálmodott  pólóinkat láthatjátok. Az oversize fazonú pólókat többféle grafikájú hímzések díszítik. A Line face modell egyvonallal készült arcillusztrációjának inspirációja az önarckép gondolata inspirálta. Ezek a pamut anyagú, gépben is mosható, egyedi grafikájú designer pólók, télen és nyáron is viselhető unisex darabok. [spb_toggle title="Mérettáblázat" open="false" width="1/1" el_position="first last"]
    SML
    Mellméret(cm):949698
    Ujjhossz(cm):192123
    Háthossz(cm):727476
    [/spb_toggle]
    10,490 Ft
    10,490 Ft
  • nyeste laura
    10,490 Ft

    The Faces póló – Uptostyle X Nyeste Laura kollekció

    ,
    Ebben a kapszula kollekcióban, Nyeste Laura tervezővel közösen megálmodott pólóinkat láthatjátok. Az oversize fazonú pólókat többféle grafikájú hímzések díszítik. A The Faces modell egyvonallal készült arcillusztrációjának inspirációja az önarckép gondolata, melyet a most populáris "egyvonalrajz" technikával tervezte meg Laura. Ezek a pamut anyagú, gépben is mosható, egyedi grafikájú designer pólók, télen és nyáron is viselhető unisex darabok. [spb_toggle title="Mérettáblázat" open="false" width="1/1" el_position="first last"]
    SML
    Mellméret(cm):949698
    Ujjhossz(cm):192123
    Háthossz(cm):727476
    [/spb_toggle]
    10,490 Ft
    10,490 Ft
  • 10,490 Ft

    Doddle póló – Uptostyle X Nyeste Laura kollekció

    ,
    Ebben a kapszula kollekcióban, Nyeste Laura tervezővel közösen megálmodott  pólóinkat láthatjátok. Az oversize fazonú pólókat többféle grafikájú hímzések díszítik. A Doodle modell nonfiguratív grafika inspirációja az emberi gondolatok voltak. A rajzokon ezek a gondolatok "egyvonalrajzos" technikával, gyermeki formában jelennek meg. Ezek a pamut anyagú, gépben is mosható, egyedi grafikájú designer pólók, télen és nyáron is viselhető unisex darabok. [spb_toggle title="Mérettáblázat" open="false" width="1/1" el_position="first last"]
    SML
    Mellméret(cm):949698
    Ujjhossz(cm):192123
    Háthossz(cm):727476
    [/spb_toggle]
    10,490 Ft
    10,490 Ft
  • 10,490 Ft

    Hands póló – Uptostyle X Nyeste Laura kollekció

    ,
    Ebben a kapszula kollekcióban, Laura Nyeste tervezővel közösen megálmodott  pólóinkat láthatjátok. Az oversize fazonú pólókat többféle grafikájú hímzések díszítik. A Hands modell kezeket ábrázoló minta inspirációja a hit, ez természetesen szubjektív meglátással bír. Maga a szó volt a lényeges, az, hogy találj valamit amiben tudsz hinni és erőt ad. Ezek a pamut anyagú, gépben is mosható, egyedi grafikájú designer pólók, télen és nyáron is viselhető unisex darabok. [spb_toggle title="Mérettáblázat" open="false" width="1/1" el_position="first last"]
    SML
    Mellméret(cm):949698
    Ujjhossz(cm):192123
    Háthossz(cm):727476
    [/spb_toggle]
    10,490 Ft
    10,490 Ft
  • 10,490 Ft

    Leaf póló – Uptostyle X Nyeste Laura kollekció

    ,
    Ebben a kapszula kollekcióban, Laura Nyeste tervezővel közösen megálmodott pólóinkat láthatjátok. Az oversize fazonú pólókat többféle grafikájú hímzések díszítik. A Leaf modell leveleket ábrázoló minta inspirációja a természet és annak fontossága. Lényeges szempont volt, hogy minél több témát megragadjunk és a környezetünk jelentősége mindenképpen ezek közé sorolható. Ezek a pamut anyagú, gépben is mosható, egyedi grafikájú designer pólók, télen és nyáron is viselhető unisex darabok. [spb_toggle title="Mérettáblázat" open="false" width="1/1" el_position="first last"]
    SML
    Mellméret(cm):949698
    Ujjhossz(cm):192123
    Háthossz(cm):727476
    [/spb_toggle]
    10,490 Ft
    10,490 Ft
  • 5,590 Ft

    Kinfolk Magazin Issue Twenty-Eight: Hair

    ,

    HAIR.

    A Kinfolk nyári száma a haj témáját járja körül. A szeretet és az elvesztés témája mellett feltérképezzük az utat, melyen keresztül a frizura olyan mély és erőteljes jelentésre tett szert a napi életben, hogy mára az önkifejezés és a kulturális identitás gyűjteménye lett. Megismerjük Jagmeet és Gurratan Singh-et( 2 politikust és testvért), akik elviszik Trudeau-t Torontóba, munkában töltünk egy napot az imam vezető Koppenhágai első feminista mecsetben, átfésülünk egy történelmet Diana Ross haján keresztül és megvizsgáljuk a haj megjelenését a bírósági parókától egészen a táplálékig. A 28-as számban mindezek mellett meglátogatjuk Rinus Van de Velde festő Antwerpeni stúdióját, megismerkedünk a hivatásos probléma megoldó Helen Noninivel, beszélünk a feltörekvő koreai dizájner Shinhye Sukkal és felfedünk többek között olyan eltérő témákat mint társközvetítés és sajnálkozás.  Fizess elő egy évre és spórold meg a postaköltséget! 192 oldalas ofszetnyomással készült, tökéletesen kötött Kanadában nyomtatott
    5,590 Ft
    5,590 Ft
  • Akció!
    28,990 Ft 24,990 Ft

    Rains Utility tote – Moon- szürke vízálló válltáska

    , ,
    A Utility Tote a RAINS válltáska verziója, a klasszikus Rains Tote bag robusztusabb újragondolása. Hevederfoganytúkkal és állítható vállpánttal,  letisztult és praktikus társ a mindennapokban. Az oldalán rejtett zseb és kulcstartó karabiner kapott helyet.
    • Anyag: 50% poliuretén, 50% poliészter
    • Méretek:  38 cm x  30 cm x  13 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 15 L
    • Vízlepergető cipzárszerkezet
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    28,990 Ft 24,990 Ft
    28,990 Ft 24,990 Ft
  • Akció!
    28,990 Ft 24,990 Ft

    Rains Utility tote – fekete vízálló válltáska

    , ,
    A RAINS Utility Tote a klasszikus Rains Tote bag robusztusabb újragondolása. Hevederfoganytúkkal és állítható vállpánttal,  letisztult és praktikus társ a mindennapokban. Az oldalán rejtett zseb és kulcstartó karabiner kapott helyet.
    • Anyag: 50% poliuretén, 50% poliészter
    • Méretek:  38 cm x  30 cm x  13 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 15 L
    • Vízlepergető cipzárszerkezet
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    28,990 Ft 24,990 Ft
    28,990 Ft 24,990 Ft
  • Akció!
    29,990 Ft 25,890 Ft

    Rains Backpack – LTD limitált kiadású csíkos hátizsák

    , ,
    A RAINS Backpack LTD csíkos, limitált kiadása egy nagy fakkból és egy laptop tartó részből áll. A táskát elöl egy kapocs zárja össze. Az állítható vállpántok garantálják a kényelmes viseletet. A táska hátában egy rejtett cipzáros zseb található, ami gyors és praktikus hozzáférést ad akár utazás közben is az olyan fontos dolgohoz, mint például kulcs, bérlet, telefon. Tökéletesen szárazon tartja az irataidat és a laptopodat egy esős napon is. Még több képért nézd meg a lookbook posztunkat.  :-) Elrendezés: 1 fő fakk és egy leválasztott belső laptop fakk 13" vagy 15" inches laptopnak, illetve egy hátsó cipzáros kis zseb.
    • Méretek:  47 cm x  29 cm x  10,5 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 14,3 L
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    29,990 Ft 25,890 Ft
    29,990 Ft 25,890 Ft
  • Akció!
    27,990 Ft 23,890 Ft

    Rains Backpack mini – LTD Limitált csíkos kiadás

    , ,
    A Rains Backpack limitált kiadású csíkos hátizsáka egy nagy fakkból és egy laptop tartó részből áll. A táskát elöl egy kapocs és mágnes zárja össze. Az állítható vállpántok garantálják a kényelmes viseletet. A táska hátában egy rejtett cipzáros zseb található, ami gyors és praktikus hozzáférést ad akár utazás közben is az olyan fontos dolgohoz, mint például kulcs, bérlet, telefon. Tökéletesen szárazon tartja az irataidat és a laptopodat egy esős napon is. Elrendezés: 1 fő fakk és egy leválasztott belső laptop fakk 13" inches laptopnak, illetve egy hátsó cipzáros kis zseb.
    • Méretek:  40 cm x  28 cm x  9 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 10 L
    • Oszlop nyomás: 8000 mm
    27,990 Ft 23,890 Ft
    27,990 Ft 23,890 Ft
  • 28,990 Ft

    Rains Scout Bag – kék hátizsák

    , ,
    A RAINS Scout Bag egy praktikus és klasszikus hátizsák, ami egy vízálló, matt anyagból készült. Letisztult designja portos és elegáns viselethez is tökéletesen passzol. A belsejében egy leválasztott belső laptop tartó rész van ( max 13" laptopnak ), illetve egy cipzáros első zsebbel is ellátták. Az állítható vállpántok teszik praktikussá.
    • Anyag: 50% poliuretén, 50% poliészter
    • Méretek:  45 cm x  30,5 cm x  13 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 12,3 L
    • Vízlepergető cipzárszerkezet
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    28,990 Ft
    28,990 Ft
  • 28,990 Ft

    Rains Scout Bag – fekete hátizsák

    , ,
    A RAINS Scout Bag egy praktikus és klasszikus hátizsák, ami egy vízálló, matt anyagból készült. Letisztult designja portos és elegáns viselethez is tökéletesen passzol. A belsejében egy leválasztott belső laptop tartó rész van ( max 13" laptopnak ), illetve egy cipzáros első zsebbel is ellátták. Az állítható vállpántok teszik praktikussá.
    • Anyag: 50% poliuretén, 50% poliészter
    • Méretek:  45 cm x  30,5 cm x  13 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 12,3 L
    • Vízlepergető cipzárszerkezet
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    28,990 Ft
    28,990 Ft
  • 28,790 Ft

    Rains – Shift bag kék – kézi és hátizsák

    , ,
    Ez egy többfunkciós táska, melyet használhatsz hátizsákként is, de a pántokat levéve könnyedén kézitáskává alakíthatsz. A RAINS Shift táska matt hatású vízálló anyagból készült. A belsejében egy védett, zsebes nagy fakk található, mely egyszerre elegáns és praktikus. Elrendezés: 1 fő fakk belül egy összehúzható zsebbel.
    • Méretek: magasság: 36 cm x szélesség: 32 cm x mélység: 12 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 7,7 L
    • Anyag: 50% poliuretán, 50% poliészter
    • Oszlop nyomás: 8000 mm
    • Állítható kapcsok
    • Állítható és levehető pántok
    28,790 Ft
    28,790 Ft
  • 28,790 Ft

    Rains – Shift bag fekete – kézi és hátizsák

    ,
    Ez egy többfunkciós táska, melyet használhatsz hátizsákként is, de a pántokat levéve könnyedén kézitáskává alakíthatsz. A RAINS Shift táska matt hatású vízálló anyagból készült. A belsejében egy védett, zsebes nagy fakk található, mely egyszerre elegáns és praktikus. Elrendezés: 1 fő fakk belül egy összehúzható zsebbel.
    • Méretek: magasság: 36 cm x szélesség: 32 cm x mélység: 12 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 7,7 L
    • Anyag: 50% poliuretán, 50% poliészter
    • Oszlop nyomás: 8000 mm
    • Állítható kapcsok
    • Állítható és levehető pántok
    28,790 Ft
    28,790 Ft
  • 8,900 Ft15,290 Ft

    SILHOUETTE 02 poszter- by AMELIE HEGARDT

    , ,
    ISMERD MEG A POSZTERT Amelie Hegardt kréta rajza, a Silhouette valahogy tökéletesen kombinálja az egyszerűség és a felszabadult önkifejezés báját. Az elsőre random vonalak jobban megnézve tele vannak érzelmekkel, kérdésekkel és szépséggel. ISMERD MEG A MŰVÉSZT A svéd művész, Amelie Hegardt művészi alkotásai a kifejezett érzelme és stílus harmóniáját testeítik meg. Témáiban Kontextuális érdeklődése a hatalom és a csábítás tárgyát képező ötletekre és eszmékre összpontosul. Hogyan használjuk a szépséget, hol találjuk meg, és mit áldozunk fel a megszerzése érdekében. A poszter offset nyomással , 200gr-os bevonat nélküli Munken Lynx papírral készült. A posztert keret nélkül postázzuk egy papírhengerben. Válaszd ki a méretet! Nyomtatva: Dánia
    8,900 Ft15,290 Ft
    8,900 Ft15,290 Ft
  • 8,900 Ft15,290 Ft

    FABERGE poszter – by PEYTIL

    , ,
    ISMERD MEG A POSZTERT A Faberge posztert a divat és a kortárs művszet inspirálta. A poszter úgynevezett egyvonalas rajz módszerével készült, egyszerre mimilaista és művészi. Peytil kollekcója óriási sikert ért el skandináviában, szinte minden lakberendező rajongója műveinek. ISMERD MEG A MŰVÉSZT A Peytil név nem mást, mint a Stokholmi designert és illusztrátort, Eitil Thorén Due-t takarja. Munkája graffiti-szerű spontaneitást tükröznek, divat és urbán portrékra fókuszálva. A poszter offset nyomással , 200gr-os bevonat nélküli Munken Lynx papírral készült. A posztert keret nélkül postázzuk egy papírhengerben. Válaszd ki a méretet! Nyomtatva: Dánia
    8,900 Ft15,290 Ft
    8,900 Ft15,290 Ft
  • 8,900 Ft15,290 Ft

    SHAPERALITO poszter – by PEYTIL

    , ,
    ISMERD MEG A POSZTERT A Sapheralito posztert a divat és a kortárs művszet inspirálta. A poszter úgynevezett egyvonalas rajz módszerével készült, egyszerre mimilaista és művészi. Peytil kollekcója óriási sikert ért el skandináviában, szinte minden lakberendező rajongója műveinek. ISMERD MEG A MŰVÉSZT A Peytil név nem mást, mint a Stokholmi designert és illusztrátort, Eitil Thorén Due-t takarja. Munkája graffiti-szerű spontaneitást tükröznek, divat és urbán portrékra fókuszálva. A poszter offset nyomással , 200gr-os bevonat nélküli Munken Lynx papírral készült. A posztert keret nélkül postázzuk egy papírhengerben. Válaszd ki a méretet! Nyomtatva: Dánia
    8,900 Ft15,290 Ft
    8,900 Ft15,290 Ft
  • 23,980 Ft

    Rains Backpack mini – Stone világosszürke hátizsák

    , ,
    A Rains Backpack mini világossszürke, kőszínű Stone hátizsáka egy nagy fakkból és egy laptop tartó részből áll. A táskát elöl egy kapocs és mágnes zárja össze. Az állítható vállpántok garantálják a kényelmes viseletet. A táska hátában egy rejtett cipzáros zseb található, ami gyors és praktikus hozzáférést ad akár utazás közben is az olyan fontos dolgohoz, mint például kulcs, bérlet, telefon. Tökéletesen szárazon tartja az irataidat és a laptopodat egy esős napon is. Elrendezés: 1 fő fakk és egy leválasztott belső laptop fakk 13" inches laptopnak, illetve egy hátsó cipzáros kis zseb.
    • Méretek:  40 cm x  28 cm x  9 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 10 L
    • Oszlop nyomás: 8000 mm
    23,980 Ft
    23,980 Ft
  • 23,980 Ft

    Rains Backpack Mini – Fekete vízálló hátizsák

    , ,
    A Rains Backpack mini  fekete színű hátizsáka egy nagy fakkból és egy laptop tartó részből áll. A táskát elöl egy kapocs és mágnes zárja össze. Az állítható vállpántok garantálják a kényelmes viseletet. A táska hátában egy rejtett cipzáros zseb található, ami gyors és praktikus hozzáférést ad akár utazás közben is az olyan fontos dolgohoz, mint például kulcs, bérlet, telefon. Tökéletesen szárazon tartja az irataidat és a laptopodat egy esős napon is. Elrendezés: 1 fő fakk és egy leválasztott belső laptop fakk 13" inches laptopnak, illetve egy hátsó cipzáros kis zseb.
    • Méretek:  40 cm x  28 cm x  9 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 10 L
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    23,980 Ft
    23,980 Ft
  • 23,980 Ft

    Rains Backpack Mini – Türkiz vízálló hátizsák

    , ,
    A Backpack mini türkizkék színű hátizsák egy nagy fakkból és egy laptop tartó részből áll. A táskát elöl egy kapocs és mágnes zárja össze. Az állítható vállpántok garantálják a kényelmes viseletet. A táska hátában egy rejtett cipzáros zseb található, ami gyors és praktikus hozzáférést ad akár utazás közben is az olyan fontos dolgohoz, mint például kulcs, bérlet, telefon. Tökéletesen szárazon tartja az irataidat és a laptopodat egy esős napon is. Elrendezés: 1 fő fakk és egy leválasztott belső laptop fakk 13" inches laptopnak, illetve egy hátsó cipzáros kis zseb.
    • Méretek:  40 cm x  28 cm x  9 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 10 L
    • Oszlop nyomás: 8000 mm
    23,980 Ft
    23,980 Ft
  • 23,980 Ft

    Rains Backpack Mini – Kék vízálló hátizsák

    ,
    A Backpack mini kék színű táska egy nagy fakkból és egy laptop tartó részből áll. A táskát elöl egy kapocs és mágnes zárja össze. Az állítható vállpántok garantálják a kényelmes viseletet. A táska hátában egy rejtett cipzáros zseb található, ami gyors és praktikus hozzáférést ad akár utazás közben is az olyan fontos dolgohoz, mint például kulcs, bérlet, telefon. Tökéletesen szárazon tartja az irataidat és a laptopodat egy esős napon is. Elrendezés: 1 fő fakk és egy leválasztott belső laptop fakk 13" inches laptopnak, illetve egy hátsó cipzáros kis zseb.
    • Méretek:  47 cm x  29 cm x  10,5 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 14,3 L
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    23,980 Ft
    23,980 Ft
  • 5,590 Ft

    Kinfolk Magazin Issue Twenty-Seven: The Paris Issue

    ,

    Bemutatjuk a The Paris Issue-t.

    Idén tavasszal a Kinfolk Paris kiadása elrepít Európa egyik legikonikusabb városába, hogy megtapasztald mi ia  joie de vivre  esszenciája és hogy megtanítsa, hogyan vidd magaddal ezt az életérzést a francia fővárost elhagyva. Egy napot eltöltünk a Marais-ban Ramdane Touhamival, L’Officine Universelle Buly energikus vállalkozójával,  meglátogatjuk a modernista pied-à-terre-ét Emmanuel de Baysertől, rácsodálkozunk a Hermès archívjaira, és megismerkedünk a párizsi kavalkád sokszínű lakóival. Az Issue Twenty-Seven-ben, találkozunk továbbá Benjamin Clementine-nel, belenézünk Monir Shahroudy Farmanfarmaian művész munkájába és és életébe Teheránban, a magány témáját feszegetjük , beszélgetünk designer Khalid Al Qasimi designerrel és az Akram Khan táncosokkal. 192 oldalas ofszetnyomással készült tökéletesen kötött Kanadában nyomtatott  
    5,590 Ft
    5,590 Ft
  • 6,190 Ft

    Cereal Magazin Volume 15

    ,
    CEREAL MAGAZIN VOL. 15 A CEREAL Magazin 15-ik száma a fenntarthatóság jegyében született meg. Olvashatsz benne interjút Tadao Ando építésszel vagy megvizsgálhatod a kreatív alkotás folyamatát Ilse Crawford designerrel. Elutazhatsz Mexico citybe hogy átéld a Casa Luis Barragán-t és Pujol-t, illetve elrepülhetsz Malibuba és Montenegróba is. 200 oldalas kiadás Angliában nyomtatva
     
    6,190 Ft
    6,190 Ft
  • rains hátizsák, Backpack - Fekete vízálló hátizsák
    25,880 Ft

    Rains Backpack – Fekete vízálló hátizsák

    , ,
    A  legkedveltebb RAINS hátizsák a Backpack fekete színűverziója, ami egy nagy fakkból és egy laptop tartó részből áll. A táskát elöl egy kapocs zárja össze. Az állítható vállpántok garantálják a kényelmes viseletet. A táska hátában egy rejtett cipzáros zseb található, ami gyors és praktikus hozzáférést ad akár utazás közben is az olyan fontos dolgohoz, mint például kulcs, bérlet, telefon. Tökéletesen szárazon tartja az irataidat és a laptopodat egy esős napon is. Még több képért nézd meg a lookbook posztunkat.  :-) Elrendezés: 1 fő fakk és egy leválasztott belső laptop fakk 13" vagy 15" inches laptopnak, illetve egy hátsó cipzáros kis zseb.
    • Méretek:  47 cm x  29 cm x  10,5 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 14,3 L
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    25,880 Ft
    25,880 Ft
  • Rains Backpack Sötétkék vízálló hátizsák
    25,880 Ft

    Rains Backpack – Sötétkék vízálló hátizsák

    , ,
    A RAINS Backpack sötétkék színű hátizsáka egy nagy fakkból és egy laptop tartó részből áll. A táskát elöl egy kapocs zárja össze. Az állítható vállpántok garantálják a kényelmes viseletet. A táska hátában egy rejtett cipzáros zseb található, ami gyors és praktikus hozzáférést ad akár utazás közben is az olyan fontos dolgohoz, mint például kulcs, bérlet, telefon. Tökéletesen szárazon tartja az irataidat és a laptopodat egy esős napon is. Még több képért nézd meg a lookbook posztunkat.  :-) Elrendezés: 1 fő fakk és egy leválasztott belső laptop fakk 13" vagy 15" inches laptopnak, illetve egy hátsó cipzáros kis zseb.
    • Méretek:  47 cm x  29 cm x  10,5 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 14,3 L
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    25,880 Ft
    25,880 Ft
  • 25,880 Ft

    Rains Backpack – Stone világosszürke vízálló hátizsák

    , ,
    A RAINS Backpack világoszürke, holdszínű hátizsáka egy nagy fakkból és egy laptop tartó részből áll. A táskát elöl egy kapocs zárja össze. Az állítható vállpántok garantálják a kényelmes viseletet. A táska hátában egy rejtett cipzáros zseb található, ami gyors és praktikus hozzáférést ad akár utazás közben is az olyan fontos dolgohoz, mint például kulcs, bérlet, telefon. Tökéletesen szárazon tartja az irataidat és a laptopodat egy esős napon is. Még több képért nézd meg a lookbook posztunkat.  :-) Elrendezés: 1 fő fakk és egy leválasztott belső laptop fakk 13" vagy 15" inches laptopnak, illetve egy hátsó cipzáros kis zseb.
    • Méretek:  47 cm x  29 cm x  10,5 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 14,3 L
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    25,880 Ft
    25,880 Ft
  • 21,980 Ft

    Rains – Msn Bag – Fekete Vízálló Hátizsák

    , ,
    Az MSN Bag a Rains egyik legkedveltebb táskafazonja. Designját a klasszikus iskolatáskák formája inspirálta. A Rains MSN táska egy nagy fakkból áll, ami elől két kapoccsal záródik. Az állítható vállpántok garantálják a kényelmes viseletet. Tökéletesen szárazon tartja az irataidat és a laptopodat egy esős napon is. Ismerd meg a márkát jobban a márkabemutató cikkünkből.  :-) Elrendezés: 1 fő fakk elől két kapocs.
    • Méretek:  41 cm x  37 cm x  15 cm
    • Űrtartalom: Körübelül 22,7 L
    • Oszlop nyomás: 8000 mm.
    21,980 Ft
    21,980 Ft
  • Elfogyott!
    3,890 Ft

    Odd Pears zokni- SWEATOL mintás zokni

    Ohh, SWEATOL! A tökéletes old school zokni, ami felidézi a 70-es évek beli szombat esti görkorizást vagy a bekuckozott szobában való Scooby Doo maratont. (Fred és Velma imádná ezeket a zoknikat!) Szerencsére a SWEATO-lal a 2018-ban is menő lehetsz, úgyhogy ne habozz lecsapni rájuk! Minden Odd Pears zokni 3 db-ból áll, egy tökéletes párból és egy hozzájuk illő páratlan komplementer zokniból. Hordhatod hagyományos napokra hagyományos módon és különleges napokra bohókásan, azaz felemásan is őket! Minden eladott Odd Pear zokniból 350 ft-ot jótékony célra ajánlunk  fel. [spb_toggle title="Az unalmas rész, azaz a termékjellemzők" open="false" width="1/1" el_position="first last"]
    78% kevert pamut 20% nejlon 2% elasztán Uniszex Zokni
    [/spb_toggle]
    3,890 Ft
    3,890 Ft
  • Elfogyott!
    3,890 Ft

    Odd Pears zokni- MONS mintás zokni

    Mindig is arról álmodtál, hogy eljuss a holdra? Hát... a MONS zoknik nem fognak elrepíteni, de nagyon, nagyon, nagyon jól fogsz bennük kinézni! Ezek a zoknik tele vannak energiával, olyan mintha egy művészi kreációt hordanál a lábadon! Minden outfithez csodásan passzolnak! Minden Odd Pears zokni 3 db-ból áll, egy tökéletes párból és egy hozzájuk illő páratlan komplementer zokniból. Hordhatod hagyományos napokra hagyományos módon és különleges napokra bohókásan, azaz felemásan is őket! Minden eladott Odd Pear zokniból 350 ft-ot jótékony célra ajánlunk  fel. [spb_toggle title="Az unalmas rész, azaz a termékjellemzők" open="false" width="1/1" el_position="first last"]
    78% kevert pamut 20% nejlon 2% elasztán Uniszex Zokni
    [/spb_toggle]
    3,890 Ft
    3,890 Ft
  • Elfogyott!
    3,890 Ft

    Odd Pears zokni- DOGMOT mintás zokni

    A DOGMOT zokni fekete-krém-sárga kombója a reggeli újságpapíron maradt pirított-vajas-toastkenyértől zsíros újlenyomatok hangulatát hívatott előidézni! Erre az inspirációra te sem számítottál, mi?! Mindez nem befolyásolja ennek a stílusos zokninak a gyönyörűségét, ami csak rád vár. Minden Odd Pears zokni 3 db-ból áll, egy tökéletes párból és egy hozzájuk illő páratlan komplementer zokniból. Hordhatod hagyományos napokra hagyományos módon és különleges napokra bohókásan, azaz felemásan is őket!

    Minden eladott Odd Pear zokniból 350 ft-ot jótékony célra ajánlunk  fel. [spb_toggle title="Az unalmas rész, azaz a termékjellemzők" open="false" width="1/1" el_position="first last"]
    78% kevert pamut 20% nejlon 2% elasztán Uniszex Zokni
    [/spb_toggle]
    3,890 Ft
    3,890 Ft
  • Elfogyott!
    3,890 Ft

    Odd Pears zokni- DASHY mintás zokni

    Klasszikus de mégis vagány. A Dashy pont olyan mintha fekete vagy fehér konfettivel lenne beszórva a zoknid és ezáltal a napod is! Igazi minimalista kedvenc, tökéletesen kiegészíti a fekete-fehér outfited. Kell ennél több? Minden Odd Pears zokni 3 db-ból áll, egy tökéletes párból és egy hozzájuk illő páratlan komplementer zokniból. Hordhatod hagyományos napokra hagyományos módon és különleges napokra bohókásan, azaz felemásan is őket!

    Minden eladott Odd Pear zokniból 350 ft-ot jótékony célra ajánlunk  fel. [spb_toggle title="Az unalmas rész, azaz a termékjellemzők" open="false" width="1/1" el_position="first last"]
    78% kevert pamut 20% nejlon 2% elasztán Uniszex Zokni
    [/spb_toggle]
    3,890 Ft
    3,890 Ft
  • Elfogyott!
    3,890 Ft

    Odd Pears zokni- GUMM mintás zokni

    "Tejóég, mennyire menő a zoknid!!” - ez az általános reakció, amikor egy ODD PEAR GUMM belép az ajtón. A pasztel és a vintage szerelemgyerekeként, ez a minta mindenkin jól néz ki, beleértve akár a nagymamád is. Minden Odd Pears zokni 3 db-ból áll, egy tökéletes párból és egy hozzájuk illő páratlan komplementer zokniból. Hordhatod hagyományos napokra hagyományos módon és különleges napokra bohókásan, azaz felemásan is őket!

    Minden eladott Odd Pear zokniból 350 ft-ot jótékony célra ajánlunk  fel. [spb_toggle title="Az unalmas rész, azaz a termékjellemzők" open="false" width="1/1" el_position="first last"]
    78% kevert pamut 20% nejlon 2% elasztán Uniszex Zokni
    [/spb_toggle]
    3,890 Ft
    3,890 Ft